’’
obsluha aquaparku
image

ŽS REAL, a.s.

Ing. Martina Lošáková, vedoucí HR

Náborová kampaň na letní sezonu přes portál Fajn-brigady.cz byla pro nás velice podařená. Díky práci celého týmu fajnovek byla odezva od uchazečů o brigády opravdu veliká. Vhodné kandidáty na obsazení našich pracovních pozic jsme si mohli vybírat. Inzertní portál Fajn-brigady.cz bych proto doporučila všem zaměstnavatelům, kteří stejně jako my cílí na mladé lidi a studenty. Díky moc, za nás pro fajnovky palec nahoru :-)

’’
facility služby
image

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Barbora Hošková, Specialista náboru, People & Culture

Pro naši společnost je tento pracovní portál velmi silný a stabilní partner. V minulosti jsme vyzkoušeli několik pracovních portálu, ale nikdo tak dobře nedokázal disponovat komplexními a rozmanitými službami, kterými bychom mohli v tak krátkém čase oslovit tak široké spektrum naší populace. Jdou s trendy naší doby, takže nám vždy vyjdou naprosto vstříc i s našimi netradičními požadavky. Tým lidí, se kterými spolupracuji, je velmi profesionální, lidský a přistupuje k nám vždy individuálně. Oceňuji jejich rychlost a pružnost v komunikaci. Naše společnost se převážně zaměřuje na dělnické pozice, proto je tento portál ideálním pro naši cílovou skupinu. Za nás můžeme jen a jen doporučit i ostatním.

’’
úklid, ostraha
image

FORCORP GROUP spol. s r. o.

Renáta Marková, Vedoucí inzertního oddělení

Služby INwork.cz a Fajn-brigady.cz využíváme již několik let a spolupráce s celým týmem je perfektní. Nabízí profesionální servis a podporu, rychlá komunikace a ochota je naprosto úžasná. Díky portálu získáváme kontakty na uchazeče, kteří si také pochvalují portál jako jeden z nejlepších. Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu za jejich práci a do dalších let jim přát hodně úspěchů.

’’
fotografické služby
image

CeWe Color, a.s.

Ing. Lenka Jakubová, personální manažerka

S Fajn brigádami spolupracujeme od jejich založení. Dle našich zkušeností je to pro inzerci brigád nejspolehlivější a nejefektivnější portál. Vždy máme dostatek reakcí. Nyní využíváme prémiový profil pro inzerci, kde se mohou uchazeči dozvědět další užitečné informace o naší společnosti. Brigádníky hledáme pro všechny regiony v ČR. Obzvlášť v předvánoční sezóně jsou pro nás zcela stěžejním pracovním portálem, díky němuž máme dostatek uchazečů o brigády. Spolupráce je výborná i po komunikační stránce s celým Fajn týmem. Mohu jen doporučit!

’’
úklidové služby
image

TSC Services, s.r.o.

Lenny Pavlíková, personalistka

Fajn brigády a INwork jsou spolehlivé a výkonné pracovní portály, které nám posledních 6 let zajišťují dostatek vhodných uchazečů. Zejména si ceníme komunikaci a vstřícnost ze strany lidí, kteří daný portál spravují. Děkujeme :)

’’
zájmové kroužky
image

Veselá věda kroužky a tábory z. ú.

Michal Fiala, ředitel

S Fajn brigádami spolupracujeme dlouhodobě a jsme velice spokojeni. Vždycky se na všem dohodneme, jednání se řídí zdravým rozumem, operativně reagují na naše měnící se potřeby a při startu velkých kampaní poskytují nadstandardní uživatelskou podporu. Líbí se mi, že umí oslovit i uchazeče, kteří aktivně žádnou práci nehledají a/nebo hledají nestandardní (zkrácené, doba určitá atd.) úvazky. Fandím firmám, které vyrostly od nuly a ještě víc mám radost, když se jim podaří udržet startupovou kulturu, ale zároveň ustát růst, dospět a stát se profíkem v každém směru. Ve Fajn brigádách se to podařilo.

’’
ostraha

Daniel Peca, Majitel firmy

V roce 2015 jsme založil společnost zaměřenou na dodávku služeb. V té době naše personalistka kromě jiných služeb zvolila i tu vaši. Po první roce jsme už jinde neinzerovali. Jako majiteli firmy se mi velice líbí, že za peníze nakupuji spíše než samotný inzertní prostor určitý dosah. Ve chvíli, kdy není dosažen, máte sami zájem na tom, aby tomu tak bylo. Snažíte se proto dopomoci finanční úlevou nebo poradenstvím z hlediska úpravy inzerce. Při posledním podaném inzerátu, jsem ani já nedokázal přehlédnout, v jak rychlém čase byla pozice obsazena. Myslím si, že se sluší říci, že svůj obor skutečně ovládáte a tomu mému pomáháte prosperovat. Proto jsem Vám chtěl alespoň touto cestou poděkovat.

’’
pečovatelé

Pavla Dočkalová, personalistka

Velmi si vážíme naší vzájemné spolupráce a především moc oceňujeme Váš individuální přístup a podporu. Vy i celý tým Fajn brigád, jste nedílnou součástí naší firemní kultury. Díky vám máme obsazené pozice terénních pečovatelů, kteří pečují o seniory a zdravotně znevýhodněné spoluobčany přímo v jejich domácím prostředí. Naši klienti se tak nemusejí obávat samoty a dokážeme jim alespoň trochu zkvalitnit a zpříjemnit každý den. Zejména v této nejisté době, plné obav o zdraví a blízkou budoucnost, je parťák do nepohody opravdu důležitý! Jako nezisková organizace máme málo možností, jak uctít Vaši podporu a práci. Ale věřte nám, že toto poděkování jde přímo z našich srdcí.

’’
výlep plakátů
image

RENGL, s.r.o.

Iveta Renglová, manažerka obchodního oddělení

Služby Fajn brigád využíváme již několik let pro hledání brigádníků pro výlep plakátů od Aše po Třinec. Oceňujeme především skvělou komunikaci a ochotu pomoci, když je to potřeba. Velmi si vážíme naší vzájemné FAJN spolupráce a individuálního přístupu. :-)

’’
úklidové služby
image

Agentura Suzi s.r.o.

Lenka Hobzová, jednatelka společnosti

S webem Fajn brigády jsme velice spokojeni a využíváme jejich služeb již mnoho let. Dříve jsme inzerovali na více podobných webech, ale Fajn brigády se ukázaly jako nejpřínosnější a tudíž již inzerujeme pouze na nich.

’’
úklid, manipulační služby
image

HL POINT s.r.o.

Veronika Pluchtová, Office manager

Velké díky týmu z Fajn brigád za společnou spolupráci. Velmi oceňujeme Vaši nápomocnou ruku a komunikaci, která byla vždy vstřícná. Operativně jsme vždy vyřešili vše, co bylo nutné. Váš support a efektivita inzerce nás natolik přesvědčila, že se na Vás budeme rádi obracet i v letošním roce.

’’
úklid, bezpečnost
image

ATSOR KOMBEZ s.r.o.

Bc. Rostislav Vlasák, jednatel společnosti

Se spoluprací s Vámi jsem plně spokojen a nadále budu s Vámi rád spolupracovat.

’’
úklid, bezpečnost
image

AZfacility s.r.o.

Bc. Veronika Milerová, asistentka vedení společnosti

Naše společnost spolupracuje s portály Fajn brigády a INwork již několik let. Zároveň tvoří náš hlavní zdroj kandidátů. Líbí se nám přátelský přístup celého týmu, ochota nám vyjít vstříc a široké spektrum služeb. Za nás mohu určitě jen DOPORUČIT.

’’
marketingová agentura
image

Advenio s.r.o.

Jana Fialková, Project Coordinator Senior

S webem Fajn brigády jsme velmi spokojení. Pomáhá nám najít vhodné zaměstnance (brigádníky). Má v databázi přes 50 000 zájemců. Je přehledný, inzeráty se vkládají jednoduše. Nabízí několik možností služeb - inzerce zdarma, placená inzerce a doplňkové služby, kde je zajímavá možnost topovat si svůj inzerát. Topování Vám zajistí až násobně větší i rychlejší odezvu. Váš inzerát zobrazí i na dalších webech. Pokud hledáte brigádníky, Fajn brigády můžeme je doporučit. Spokojenost.

’’
bezpečnost
image

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.

Milada Kutrová, administrativní pracovnice

Chtěli bychom Vám poděkovat za velmi profesionální a kvalifikovanou spolupráci v zadávání našich nabídek práce na Vašem webu Fajn brigády, INwork, která se tak stala již nedílnou součástí práce našeho personálního oddělení. Doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat i v následujícím roce a budeme si tak nápomocni nadále i v této nelehké době.

’’
systém autoopraven
image

LKQ CZ s.r.o.

Katarína Volfová Knapová, Head of HR BP

Nové kolegy/ně a zároveň milovníky automotive, hledáme prostřednictvím portálu INwork.cz již několik let a tato spolupráce funguje perfektně. Oceňujeme především flexibilitu a kreativní přístup při řešení požadavků. Také vždy velmi příjemné jednání a komunikaci se super lidmi, kteří dělají tomuto portálu dobré jméno. Spolupráci můžeme jenom doporučit :-)

’’
personalistka

Martina Koláčková, HR Business Partner

Portálem, který je uživatelsky příjemný a skutečně mu záleží na klientovi, je pro mě portál INwork. Pokud je inzerce placená a nezískáte dostatek reakcí, část kreditů se vám vrátí zpět. Respekt všem takovým podnikatelům, kteří hledají symbiózu a ví, že jeden bez druhého v dlouhodobém horizontu nepřežijí. A to zejména v této nelehké době, kdy se ekonomika hroutí (byť zatím postupně díky určité setrvačnosti).

’’
reality

Lucie Tibitanzlová, Asistentka ředitele a manažerka profi-pronájmu

Poprvé jsme využili k hledání zaměstnance vaše stránky a chtěla jsem vám moc poděkovat. Přišlo spousta odpovědí od celkem kvalitních lidí -). Zatím to vypadá, že jsme díky vám našli super novou kolegyni. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

’’
úklidové služby

BRUCO spol. s r.o.

Martina Vítková, asistentka ředitele

Na portálech Fajn brigády a INwork inzerujeme dlouhodobě a jsou naším hlavním inzertním partnerem. Odezva na inzeráty je vždy dostačující. Jako hlavní přednost oceňuji individuální přístup a ochotu vyjít vstříc. Portály proto můžeme jen doporučit.

’’
Marketingový průzkum trhu
image

NMS Market Research s.r.o.

Petra Starovičová, Nábor externích spolupracovníků

Služby portálu Fajn-brigady.cz využíváme v naší společnosti již několik let. Abychom mohli našim klientům přinášet relevantní a kvalitní data z celé ČR, potřebujeme mít flexibilní a zodpovědné externí spolupracovníky v každém koutě naší země. Díky inzerci na tomto portálu se nám každý měsíc podaří obohatit naši síť o další Mystery Shoppery, tazatele nebo operátory call centra. Jelikož odezva na naše inzeráty je veliká a opravdu komunikujeme s každým uchazečem, jsme vděční i za přehlednou statistiku a možnost exportu do excelu. Navíc velice oceňujeme vstřícnou komunikaci, pracovníci reagují rychle a snaží se vždy najít cestu, jak naše požadavky vyřešit k naší maximální spokojenosti.

’’
provozovatel kontaktních center
image

Conectart a.s.

Markéta Kalousková, HR Director

S portály INwork.cz a Fajn-brigady.cz jsme začali ve větším objemu spolupracovat díky velkokapacitnímu náboru pro naše klienty. Nejen že byly (a jsou) nedílnou součástí našich náborových aktivit, ale také se významnou měrou podílí na roustoucím počtu našich zaměstnanců ve společnosti. A to stále za slušných podmínek, které se provozovatel snaží přizpůsobovat na míru našim požadavkům. Tohoto přístupu si velice vážíme.

’’
ostraha, bezpečnost
image

TOP security s.r.o.

Lenka Spěváková, personalistka

S tímto pracovním portálem spolupracujeme více než 5 let. Přehledná aplikace, dobrá odezva na inzerci a hlavně skvělý tým, který vždy ochotně pomůže.

’’
komplexní správa budov
image

ZENOVA services s.r.o.

Monika Hásková, personalistka

Portály Fajn brigády a INwork využíváme již pár let a velice oceňujeme spolupráci s panem Würfelem, který vždy vyhověl a včas reagoval na naše požadavky. Vánoční dárek nás vždy příjemně překvapí :-). Fajn brigády jsou pro naši společnost silný a stabilní dodavatel služeb při hledání zaměstnanců na naše zakázky. V porovnání s konkurencí jsou Fajn brigády nejefektivnější a pro naši společnost uživatelsky nejpříznivější. Spolupráce se společností Fajn brigády si velice vážíme.

’’
pozáruční servis oken a dveří
image

EKOPLAST RA s.r.o.

Terézia Petreková, personálna manažérka

Web Fajn-brigady.cz našej spoločnosti dlhodobo a efektívne zabezpečuje veľké množstvo nových uchádzačov o brigádu, čím nám dopomáha k obsadeniu všetkých pozícii v rámci celej Českej republiky. Rýchle jednanie, profesionálny prístup a garancia odozvy sú pre nás prvoradé a preto sú naším číslom jedna v inzercii.

’’
facility management
image

OKIN FACILITY, a.s.

Zdeněk Kaše, HR Recruiter Senior

Pro Okin Facility jsou Fajn brigády a INwork jedním z nejstabilnějších partnerů na českém inzertním trhu. Jendou z výhod je rychlá komunikace, intuitivní nastavení a zákaznický servis. Ceníme si naší spolupráce a pro klientského přístupu.

’’
logistická společnost

FM ČESKÁ s.r.o.

Romana Caková, HR specialist

S portálem Fajn brigády a INwork jsme velmi spokojeni, spolupracujeme již několik let, na zadané inzeráty se nám hlásí dostatečné množství kandidátů a velká část se jich nakonec stane našimi zaměstnanci. Pochvalujeme si rychlost schválení inzerce a komunikaci s týmem lidí z INwork a Fajn brigády.

’’
služby poskytování a ošetřování textilií
image

Leastex, a.s.

Lenka Kolaříková, asistentka

S portálem INwork pracujeme již dlouhou dobu a jsme velice spokojeni, zejména s velice partnerským a lidským přístupem. Pravidelný kontakt ze strany INwork s návrhy, nabídkami pomoci upravit inzerci tak, aby zasáhla co největší počet uchazečů o práci a pracovní místa jsme obsadili. Schvalovací procesy a reakce celého týmu jsou velice rychlé, člověk není brzděn přebujelým systémem. Odpovědi uchazečů jsou přehledné a zároveň jsou zasílány na e-mail. Službu vřele doporučujeme.

’’
online nakupování

Karolína Hanková, Operations Lead

Díky portálu Fajn-brigady.cz se nám daří efektivně obsadit námi nabízené pozice. Krátce po vstupu na český trh jsme pochopili, že právě Fajn-brigády budou naším hlavním místem pro inzerci i díky skvělému přístupu zaměstnanců. Vždy nám skvěle poradí s nabídkou na míru vzhledem k našim potřebám. Velice si této spolupráce vážíme a vřele doporučujeme dál!

’’
kroužky pro děti
image

RYTMIK Dětem z. ú.

Tereza Pelcrová, personalistka

S Fajn brigády / INwork spolupracujeme již několik let, a to k velké spokojenosti. Náborové kampaně jsou efektivní. Díky možnosti inzerovat na těchto portálech jsme získali již velikou platformu kvalitních lektorů. Oceňuji také flexibilitu a rychlost při řešení jakýchkoli problémů. Rozhodně doporučuji!

’’
Skupina Příležitosti
image

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Mgr. Karel Rejman, generální ředitel

Na Fajn brigádách inzerujeme pozice zejména pro O2arenu a O2universum. Patří na českém přeplněném trhu k nejefektivnějším digitálním inzertním médiím. Je fajn, že Fajn brigády jsou a přejeme jim i nadále úspěch.

’’
facility služby, servis objektů
image

OLMAN SERVICE s.r.o.

Lada Doné, manažer pro nábor

S webovým portálem Fajn-brigady a INwork spolupracujeme již 6 rokem, kdy se s nabídkou a kvalitou poskytovaných služeb stal mezi konkurenčními portály naší jedničkou v zadávání volných pracovních míst. Oceňujeme vysoce profesionální přístup, individuální řešení a služby přímo na míru. Inzerce je velice efektivní s výraznou odezvou, kdy dle podrobných kritérií můžeme zacílit na vhodné zájemce o práci a volné pracovní pozice se nám rychle podaří obsadit fajn lidmi, kteří dobře zapadnou do našeho pracovního týmu.

’’
bezpečnostní agentura
image

ADESTRA security, spol. s r.o.

Bc. Pavel Tvaroha, personální ředitel

Služby portálů Fajn brigády, INwork, Flek a přidružených portálů využíváme již 4 roky. Jedná se o profesionální společnost, na jejíchž služby se můžeme kdykoliv spolehnout. Velice oceňujeme rychlou odezvu na naše potřeby a osobní přístup. Můžeme s klidným svědomím doporučit.

’’
hydraulické a klimatizační systémy
image

Fluiconnecto OEM s.r.o.

Ivana Otrubová, HR Manager

Portál INwork využívá naše společnost již několik let. Oceňujeme spolupráci s celým týmem, která je perfektní. Především oceňujeme individuální nabídky, okamžité a především ochotné reakce ze strany pracovního portálu. Díky portálu získáváme dlouhodobě relevantní reakce od kandidátů.

’’
pojišťovna
image

Generali Česká pojišťovna a. s.

Kristýna Zárubová, koordinátor týmu náboru

Portály Fajn brigády a INwork využíváme na vybrané pozice již několik let a za tu dobu se pro nás staly dalším partnerem při hledání budoucích zaměstnanců a brigádníků. Oceňujeme zejména bezproblémovou komunikaci, servis i možnosti řešení. Těšíme se na další pokračování dosavadní spolupráce.

’’
kurýrní služby
image

DoDo Czech s.r.o.

Kryštof Korecký, HR Recruiter

S portály Fajn-brigady.cz a INwork.cz spolupracujeme již delší dobu a jsou pro nás již nedílnou součástí náboru především brigádních pozic v rámci našich kurýrních řad. Oceňujeme především osobní přístup a i poskytovanou garanci reakcí na naše inzeráty. Celková správa inzerátů je velice jednoduchá a intuitivní, na vše stačí pár kliků.

’’
služby
image

TELOMAR, s.r.o.

Viktor Zvelebil, HR & Marketing Manager

Fajn-brigady.cz rádi doporučíme. Vzájemně spolupracujeme už několik let a za tu dobu se nám úspěšně podařilo obsadit mnoho zajímavých pozic a najít brigádu stovkám uchazečů. Líbí se nám profesionální fungování i osobní přístup paní Olgy Zacpalové. Své prověřené a stálé brigády chceme i nadále nabízet ve spolupráci s Fajn-brigady.cz, protože to má výsledky. Děkujeme.