Reference našich Fajn zákazníků :)

’’
personální agentura
image

ADECCO spol. s r.o.

Zdeněk Jánský, Service Delivery Manager Adecco CZ

Opravdu skvělá a inspirativní společnost! Uchazečům o zaměstnání a klientům bych vřele doporučil služby společností INwork / Fajn brigády. Vždy perfektní servis, komunikace a 100% podpora.

’’
restaurace
image

McDonald's ČR, spol. s r.o.

Eva Šimáková, People Supervizor

S partou z Fajn brigád spolupracujeme od založení společnosti. Jejich služby pokrývají celou republiku a to je pro nás rozhodující. Zájemce o brigády nám pomáhají zajistit i v nejnáročnějších obdobích roku. Využíváme prémiový profil, kde se mohou zájemci o brigády mj. dozvědět o naší společnosti více informací, i další služby. Pochválit musím administrativní podporu, na naše přání reaguje téměř obratem.

’’
poštovní a doručovací služby
image

Česká pošta, s.p.

Martin Cach, Specialista HR

Velmi si ceníme efektivity zveřejněných pozic a dalších komunikačních kanálů, které nám pomáhají zajistit personální potřeby během celého roku.

’’
obchod/prodej
image

Tesco Stores ČR a.s.

Dominika Stašková, Manažerka náboru

Portál Fajn-brigady.cz je pro naši společnost velmi silný stabilní partner při hledání brigádníků a brigádnic do našich provozoven. Tým lidí, se kterými z Fajn brigád spolupracuji, je naprosto úžasný. Jsou profesionální, experti ve svém oboru, ochotni pomoci i vyjít vstříc v nestandardních požadavcích, navíc jsou velmi lidští, takže se spolupráce vede v příjemném a zároveň upřímném duchu. Součástí péče o klienty je mnoho služeb, které jsou tak komplexní a rozmanité, že osloví široké spektrum naší populace.

’’
personální agentura
image

ManpowerGroup s.r.o.

Jiří Bernat, Marketing Coordinator

Portály INwork a Fajn brigády využíváme už několik let. Oceňujeme spolupráci s celým týmem kolem obou portálů, ze kterých se nám dlouhodobě hlásí relevantní kandidáti. Využili jsme i ostatní služby (například e-mailing) a výsledky jsou vždycky Fajn.

’’
obsluha aquaparku
image

ŽS REAL, a.s.

Ing. Martina Lošáková, vedoucí HR

Náborová kampaň na letní sezonu přes portál Fajn-brigady.cz byla pro nás velice podařená. Díky práci celého týmu fajnovek byla odezva od uchazečů o brigády opravdu veliká. Vhodné kandidáty na obsazení našich pracovních pozic jsme si mohli vybírat. Inzertní portál fajn-brigády.cz bych proto doporučila všem zaměstnavatelům, kteří stejně jako my cílí na mladé lidi a studenty. Díky moc, za nás pro fajnovky palec nahoru :-)

’’
facility služby
image

ISS Facility Services s.r.o.

Barbora Hošková, Specialista náboru, People & Culture

Pro naši společnost je tento pracovní portál velmi silný a stabilní partner. V minulosti jsme vyzkoušeli několik pracovních portálu, ale nikdo tak dobře nedokázal disponovat komplexními a rozmanitými službami, kterými bychom mohli v tak krátkém čase oslovit tak široké spektrum naší populace. Jdou s trendy naší doby, takže nám vždy vyjdou naprosto vstříc i s našimi netradičními požadavky. Tým lidí, se kterými spolupracuji, je velmi profesionální, lidský a přistupuje k nám vždy individuálně. Oceňuji jejich rychlost a pružnost v komunikaci. Naše společnost se převážně zaměřuje na dělnické pozice, proto je tento portál ideálním pro naši cílovou skupinu. Za nás můžeme jen a jen doporučit i ostatním.

’’
restaurace
image

Burger King

Zuzana Říhová, Junior HR Business Partner & Recruitment Specialist

Fajn brigády jsou jedním z nejefektivnějších inzertních portálů, se kterými spolupracujeme. Díky neustálému zlepšování služeb a inovacím nám pomáhá dosáhnout vysokého zájmu ze strany potenciálních kandidátů. Systém je zároveň user-friendly a velmi snadno se s ním pracuje. Oceňujeme také podporu a pomoc při výběru jednotlivých služeb. Vždy nám doporučí celý balíček, který přesně odráží naši představu a potřeby.

’’
úklid, ostraha
image

FORCORP GROUP spol. s r. o.

Renáta Marková, Vedoucí inzertního oddělení

Služby INwork.cz a Fajn-brigady.cz využíváme již několik let a spolupráce s celým týmem je perfektní. Nabízí profesionální servis a podporu, rychlá komunikace a ochota je naprosto úžasná. Díky portálu získáváme kontakty na uchazeče, kteří si také pochvalují portál jako jeden z nejlepších. Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu za jejich práci a do dalších let jim přát hodně úspěchů.