’’
personální agentura
image

ADECCO spol. s r.o.

Zdeněk Jánský, Service Delivery Manager Adecco CZ

Opravdu skvělá a inspirativní společnost! Uchazečům o zaměstnání a klientům bych vřele doporučil služby společností INwork / Fajn brigády. Vždy perfektní servis, komunikace a 100% podpora.

’’
restaurace
image

McDonald's ČR, spol. s r.o.

Eva Šimáková, People Supervizor

S partou z Fajn brigád spolupracujeme od založení společnosti. Jejich služby pokrývají celou republiku a to je pro nás rozhodující. Zájemce o brigády nám pomáhají zajistit i v nejnáročnějších obdobích roku. Využíváme prémiový profil, kde se mohou zájemci o brigády mj. dozvědět o naší společnosti více informací, i další služby. Pochválit musím administrativní podporu, na naše přání reaguje téměř obratem.

’’
poštovní a doručovací služby
image

Česká pošta, s.p.

Martin Cach, Specialista HR

Velmi si ceníme efektivity zveřejněných pozic a dalších komunikačních kanálů, které nám pomáhají zajistit personální potřeby během celého roku.

’’
obchod/prodej
image

Tesco Stores ČR a.s.

Dominika Stašková, Manažerka náboru

Portál Fajn-brigady.cz je pro naši společnost velmi silný stabilní partner při hledání brigádníků a brigádnic do našich provozoven. Tým lidí, se kterými z Fajn brigád spolupracuji, je naprosto úžasný. Jsou profesionální, experti ve svém oboru, ochotni pomoci i vyjít vstříc v nestandardních požadavcích, navíc jsou velmi lidští, takže se spolupráce vede v příjemném a zároveň upřímném duchu. Součástí péče o klienty je mnoho služeb, které jsou tak komplexní a rozmanité, že osloví široké spektrum naší populace.

’’
personální agentura
image

ManpowerGroup s.r.o.

Jiří Bernat, Marketing Coordinator

Portály INwork a Fajn brigády využíváme už několik let. Oceňujeme spolupráci s celým týmem kolem obou portálů, ze kterých se nám dlouhodobě hlásí relevantní kandidáti. Využili jsme i ostatní služby (například e-mailing) a výsledky jsou vždycky Fajn.

’’
obsluha aquaparku
image

ŽS REAL, a.s.

Ing. Martina Lošáková, vedoucí HR

Náborová kampaň na letní sezonu přes portál Fajn-brigady.cz byla pro nás velice podařená. Díky práci celého týmu fajnovek byla odezva od uchazečů o brigády opravdu veliká. Vhodné kandidáty na obsazení našich pracovních pozic jsme si mohli vybírat. Inzertní portál fajn-brigády.cz bych proto doporučila všem zaměstnavatelům, kteří stejně jako my cílí na mladé lidi a studenty. Díky moc, za nás pro fajnovky palec nahoru :-)

’’
facility služby
image

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Barbora Hošková, Specialista náboru, People & Culture

Pro naši společnost je tento pracovní portál velmi silný a stabilní partner. V minulosti jsme vyzkoušeli několik pracovních portálu, ale nikdo tak dobře nedokázal disponovat komplexními a rozmanitými službami, kterými bychom mohli v tak krátkém čase oslovit tak široké spektrum naší populace. Jdou s trendy naší doby, takže nám vždy vyjdou naprosto vstříc i s našimi netradičními požadavky. Tým lidí, se kterými spolupracuji, je velmi profesionální, lidský a přistupuje k nám vždy individuálně. Oceňuji jejich rychlost a pružnost v komunikaci. Naše společnost se převážně zaměřuje na dělnické pozice, proto je tento portál ideálním pro naši cílovou skupinu. Za nás můžeme jen a jen doporučit i ostatním.

’’
restaurace
image

Burger King

Zuzana Říhová, Junior HR Business Partner & Recruitment Specialist

Fajn brigády jsou jedním z nejefektivnějších inzertních portálů, se kterými spolupracujeme. Díky neustálému zlepšování služeb a inovacím nám pomáhá dosáhnout vysokého zájmu ze strany potenciálních kandidátů. Systém je zároveň user-friendly a velmi snadno se s ním pracuje. Oceňujeme také podporu a pomoc při výběru jednotlivých služeb. Vždy nám doporučí celý balíček, který přesně odráží naši představu a potřeby.

’’
úklid, ostraha
image

FORCORP GROUP spol. s r. o.

Renáta Marková, Vedoucí inzertního oddělení

Služby INwork.cz a Fajn-brigady.cz využíváme již několik let a spolupráce s celým týmem je perfektní. Nabízí profesionální servis a podporu, rychlá komunikace a ochota je naprosto úžasná. Díky portálu získáváme kontakty na uchazeče, kteří si také pochvalují portál jako jeden z nejlepších. Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu za jejich práci a do dalších let jim přát hodně úspěchů.

’’
obchod/prodej
image

H R U Š K A , spol. s r.o.

Eva Zahrajová, personalistka

Weby Fajn brigády a INwork jsou našimi stálými partnery v hledání zaměstnanců pro naši společnost. Ceníme si rychlé odezvy při komunikaci, servis a vstřícnost.

’’
personální agentura
image

Agentura STUDENT s.r.o.

František Jareš, Operations Manager

Fajn brigády jsou pro nás stabilním partnerem, na kterého se můžeme kdykoli obrátit a to už od roku 2014. Jejich tým nabízí profesionální servis a kdykoli jsme potřebovali zajistit podporu konkrétní pozice, vždy nám vyšli vstříc s nabídkou na míru. Možná jsou dvojkou na trhu z hlediska počtu portálů a návštěvnosti, pro nás jsou ale jedničkou ve všem ostatním. S takovýmto partnerem je radost spolupracovat.

’’
fotografické služby
image

CeWe Color, a.s.

Ing. Lenka Jakubová, personální manažerka

S Fajn brigádami spolupracujeme od jejich založení. Dle našich zkušeností je to pro inzerci brigád nejspolehlivější a nejefektivnější portál. Vždy máme dostatek reakcí. Nyní využíváme prémiový profil pro inzerci, kde se mohou uchazeči dozvědět další užitečné informace o naší společnosti. Brigádníky hledáme pro všechny regiony v ČR. Obzvlášť v předvánoční sezóně jsou pro nás zcela stěžejním pracovním portálem, díky němuž máme dostatek uchazečů o brigády. Spolupráce je výborná i po komunikační stránce s celým Fajn týmem. Mohu jen doporučit!

’’
obchod/prodej

Albert Česká republika, s.r.o.

Jana Freharová, Recruitment Specialist

Společnost Ryxoo Universal, která provozuje pracovní portály www.fajn-brigady.cz a www.inwork.cz je spolehlivým partnerem při hledání vhodných kandidátů na námi obsazované pozice. Jejich přístup ke klientovi je nadstandardní, profesionální a zároveň individuální. Navíc oceňuji rychlost, pružnost v komunikaci i celkovém servisu.

’’
úklidové služby
image

IVACOM spol. s r. o.

Lenny Pavlíková, personalistka

Fajn brigády a INwork jsou spolehlivé a výkonné pracovní portály, které nám posledních 6 let zajišťují dostatek vhodných uchazečů. Zejména si ceníme komunikaci a vstřícnost ze strany lidí, kteří daný portál spravují. Děkujeme :)

’’
personální agentura
image

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Ing. Petra Vacková, Ředitel společnosti

Fajn brigády se postupně staly z běžného dodavatele naším strategickým partnerem, bez kterého si již získávání brigádníků neumíme představit. Velmi doceňuji především individuální přístup ke každému klientovi a neustále se rozšiřující možnosti k oslovování brigádníků. Možnosti inzerce a zacílení na brigádníky, které Fajn brigády poskytují, jsou v porovnání s jejich konkurencí velmi nadstandardní. Díky těmto kvalitním službám jsme mohli přestat využívat méně efektivní inzerce u konkurence, což nám značně ušetřilo čas i náklady.

’’
obchod/prodej
image

DECASPORT s.r.o.

Magdaléna Lewisová, HR recruitment team

S portálem Fajn brigády je naše firma spokojená. Komunikace je bezproblémová a pokud někdy potřebujeme s něčím poradit, vždy se nám dostane pomoci a podpory. Velice si cením například školení, které uspořádala paní Jana z Fajn brigád, kde nás školila, jak správně zadávat inzeráty a dávala nám různé tipy ohledně inzerce. Fajn brigády jsou: pohodová spolupráce, ochota, lidský přístup. Děkujeme! :-)

’’
facility management
image

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Zita Čížková, HR Deputy Director - Human Resources

Služby portálů Fajn brigády, INwork, Flek a přidružených portálů využíváme již více než 5 let. Kromě funkční inzerce či topování máme ověřené i další služby, jako individuální nebo bannerové kampaně přímo na míru. Přístup celého týmu je po profesní i lidské stránce úžasný. Pro nábory pracovníků i brigádníků můžeme jen doporučit.

’’
zájmové kroužky
image

Veselá věda z. ú.

Michal Fiala, ředitel

S Fajn brigádami spolupracujeme dlouhodobě a jsme velice spokojeni. Vždycky se na všem dohodneme, jednání se řídí zdravým rozumem, operativně reagují na naše měnící se potřeby a při startu velkých kampaní poskytují nadstandardní uživatelskou podporu. Líbí se mi, že umí oslovit i uchazeče, kteří aktivně žádnou práci nehledají a/nebo hledají nestandardní (zkrácené, doba určitá atd.) úvazky. Fandím firmám, které vyrostly od nuly a ještě víc mám radost, když se jim podaří udržet startupovou kulturu, ale zároveň ustát růst, dospět a stát se profíkem v každém směru. Ve Fajn brigádách se to podařilo.

’’
personální agentura
image

UNIJOB, s.r.o.

Vladimír Pleticha, jednatel společnosti

Spolupráci s portálem Fajn brigády můžeme, ba musíme všem inzerentům vřele doporučit! Během let jsme byli přímými svědky jeho postupného růstu, kdy se z inovativního, pružného a energií kypícího nováčka postupně stával vládce domácích vod na poli brigádnických portálů, ale, a to je nejpodstatnější, nic mu to neubralo na kreativitě, zanícení, pokoře a obyčejně lidském přístupu ke klientům všech velikostí! Přejeme Fajnům dlouhé období dalšího růstu a spoustu kreativních myšlenek pro další evoluci!

’’
obchod/prodej
image

DELMART s.r.o.

Michala Kračmerová, HR generalista

Fajn-brigady.cz jsou nomen omen pro nábor brigádníků. Oceňuji především efektivnost a možnosti inzerce, osobní přístup a rychlé řešení požadavků.

’’
ostraha
image

Practical Solutions s.r.o.

Daniel Peca, Majitel firmy

V roce 2015 jsme založil společnost zaměřenou na dodávku služeb. V té době naše personalistka kromě jiných služeb zvolila i tu vaši. Po první roce jsme už jinde neinzerovali. Jako majiteli firmy se mi velice líbí, že za peníze nakupuji spíše než samotný inzertní prostor určitý dosah. Ve chvíli, kdy není dosažen, máte sami zájem na tom, aby tomu tak bylo. Snažíte se proto dopomoci finanční úlevou nebo poradenstvím z hlediska úpravy inzerce. Při posledním podaném inzerátu, jsem ani já nedokázal přehlédnout, v jak rychlém čase byla pozice obsazena. Myslím si, že se sluší říci, že svůj obor skutečně ovládáte a tomu mému pomáháte prosperovat. Proto jsem Vám chtěl alespoň touto cestou poděkovat.

’’
pečovatelé
image

HEWER, z.s.

Pavla Dočkalová, personalistka

Velmi si vážíme naší vzájemné spolupráce a především moc oceňujeme Váš individuální přístup a podporu. Vy i celý tým Fajn brigád, jste nedílnou součástí naší firemní kultury. Díky vám máme obsazené pozice terénních pečovatelů, kteří pečují o seniory a zdravotně znevýhodněné spoluobčany přímo v jejich domácím prostředí. Naši klienti se tak nemusejí obávat samoty a dokážeme jim alespoň trochu zkvalitnit a zpříjemnit každý den. Zejména v této nejisté době, plné obav o zdraví a blízkou budoucnost, je parťák do nepohody opravdu důležitý! Jako nezisková organizace máme málo možností, jak uctít Vaši podporu a práci. Ale věřte nám, že toto poděkování jde přímo z našich srdcí.

’’
výlep plakátů
image

RENGL, s.r.o.

Iveta Renglová, manažerka obchodního oddělení

Služby Fajn brigád využíváme již několik let pro hledání brigádníků pro výlep plakátů od Aše po Třinec. Oceňujeme především skvělou komunikaci a ochotu pomoci, když je to potřeba. Velmi si vážíme naší vzájemné FAJN spolupráce a individuálního přístupu. :-)

’’
personální agentura
image

AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Anna Ovcharenko, Asistentka marketingu

Portály Fajn brigády a INwork už využíváme několik let. Jsme velmi spokojení se všemi nabízenými službami (inzerce, individuální kampaně, bannery, e-mailingy atd.), které aktivně využíváme v průběhu celého roku. Těší nás také příjemná spolupráce se zákaznickou podporou, která se snaží vždy obratem vyhovět našim požadavkům. Ochotně a úspěšně nám tak pomáhají obsadit uchazeči i urgentní nábory.

’’
personální agentura
image

WELL PACK s.r.o.

Kateřina Büchler, personalistka

Na prvním místě jsou Fajn brigády, potom dlouho nic, poté 1 portál, potom hodně dlouho nic a potom ty ostatní.

’’
úklidové služby
image

Agentura Suzi s.r.o.

Lenka Hobzová, jednatelka společnosti

S webem Fajn brigády jsme velice spokojeni a využíváme jejich služeb již mnoho let. Dříve jsme inzerovali na více podobných webech, ale Fajn brigády se ukázaly jako nejpřínosnější a tudíž již inzerujeme pouze na nich.

’’
personální agentura
image

JOBS.EU,s.r.o.

JUDr. Pavlína Herfortová, Chief Executive Officer

Spolupráce s portálem Fajn-brigady.cz a na ně napojenými dalšími inzertními servery si velmi ceníme a můžeme vřele doporučit. Patříme mezi zákazníky téměř od počátku a tak vidíme faktický růst. Držíme palec a jsme rádi, že váš rozvoj přináší nové možnosti nám.

’’
personální agentura
image

Hofmann Wizard s.r.o.

Lenka Rožnovská, Executive Assistant

Portály Fajn brigády a INwork jsou pro nás významným zdrojem uchazečů. Jejich automatický export pozic z našeho interního ATS a zpětný import reakcí uchazečů nám velmi ulehčuje práci. Maximálně nám také vyhovuje stále se rozšiřující portfolio portálů, se kterými spolupracují a na kterých se naše inzeráty současně zobrazují. Velmi oceňujeme spolupráci s týmem, který vychází vstříc všem našim potřebám. Portály Fajn brigády a INwork už využíváme několik let a těšíme se, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

’’
personální agentura
image

RECRA Moravia s.r.o.

Michal Hrmel, jednatel společnosti

Spolupráce s celým týmem INwork.cz a Fajn-brigady.cz je naprosto famózní. Připravili nám nejen exkluzivní balíček služeb, ale i zajistili individuální proškolení na inzerci a vymysleli nám, jak kompletně oživit náborový proces. Díky dlouhodobé spolupráci nám přesně paní Veronika věděla, co naše společnost potřebuje pro okamžitý efekt a s panem Zbyňkem jsme mohli nastavit velmi exkluzivní podmínky pro budoucí rozvoj společnosti. Velmi oceňuji přístup a postoj v době, kdy každá společnost potřebovala pomocnou ruku a právě tito lidé nám ji nejen v dobrých, ale i zlých časech podávají s úsměvem a pokorou. Moc děkuji a přeji vše dobré do budoucna :-)

’’
personální agentura
image

CREDIT CZECH s.r.o.

Miroslava Šínová, Office manager

S portálem Fajn brigády spolupracujeme již několik let. Nabízí profesionální servis a podporu. Vždy skvělá komunikace a ochota pomoci, kdykoliv potřebujeme. Balíčky služeb jsou ochotni nastavit na míru. Díky portálu Fajn brigády a jejich týmu jsme získali spoustu skvělých zaměstnanců.

’’
personální agentura
image

Fajn práce s.r.o.

Diana Filipová, Asistentka managementu

Služby pracovních portálů INwork a Fajn brigády využíváme již několik let a patří mezi naše přední partnery, co se inzerce týče. Vážíme si jejich osobního přístupu, snaží se vyhovět našim požadavků v závislosti na měnící se situaci na trhu práce. Celoročně máme z těchto portálů hodně reakcí a určitě můžeme všem doporučit jako spolehlivého partnera.

’’
personální agentura
image

Randstad HR Solutions s.r.o.

Alžběta Honsová, Marketing & Communication Manager

Na portálech INwork.cz a Fajn-brigady.cz inzerujeme už více než 6 let a za tu dobu se z nich stal náš druhý nejvýkonnější pracovní portál, což nám rozhodně usnadňuje nábor - zejména v případě brigád a zkrácených úvazků, kde Fajn-brigady.cz fungují úplně nejlépe. Na naší dlouhodobé spolupráci oceňuji zejména velmi proklientský přístup, rychlou odezvu a také velkou flexibilitu a proaktivitu při řešení individuálních požadavků, kterých máme celkem dost :-)

’’
úklid, manipulační služby
image

HL POINT s.r.o.

Veronika Pluchtová, Office manager

Velké díky týmu z Fajn brigád za společnou spolupráci. Velmi oceňujeme Vaši nápomocnou ruku a komunikaci, která byla vždy vstřícná. Operativně jsme vždy vyřešili vše, co bylo nutné. Váš support a efektivita inzerce nás natolik přesvědčila, že se na Vás budeme rádi obracet i v letošním roce.

’’
úklid, bezpečnost
image

ATSOR KOMBEZ s.r.o.

Bc. Rostislav Vlasák, jednatel společnosti

Se spoluprací s Vámi jsem plně spokojen a nadále budu s Vámi rád spolupracovat.

’’
úklid, bezpečnost
image

AZfacility s.r.o.

Bc. Veronika Milerová, asistentka vedení společnosti

Naše společnost spolupracuje s portály Fajn brigády a INwork již několik let. Zároveň tvoří náš hlavní zdroj kandidátů. Líbí se nám přátelský přístup celého týmu, ochota nám vyjít vstříc a široké spektrum služeb. Za nás mohu určitě jen DOPORUČIT.

’’
marketingová agentura
image

Advenio s.r.o.

Jana Fialková, Project Coordinator Senior

S webem Fajn brigády jsme velmi spokojení. Pomáhá nám najít vhodné zaměstnance (brigádníky). Má v databázi přes 50 000 zájemců. Je přehledný, inzeráty se vkládají jednoduše. Nabízí několik možností služeb - inzerce zdarma, placená inzerce a doplňkové služby, kde je zajímavá možnost topovat si svůj inzerát. Topování Vám zajistí až násobně větší i rychlejší odezvu. Váš inzerát zobrazí i na dalších webech. Pokud hledáte brigádníky, Fajn brigády můžeme je doporučit. Spokojenost.

’’
prodej zmrzliny
image

ICE invest spol. s r. o.

Ondřej Dušek, ředitel technického oddělení a logistiky

S portálem Fajn brigády jsme velice spokojeni. Schválení inzerátů probíhá vždy velmi rychle. Webové stránky i formuláře pro zadávání inzerátů jsou přehledné a lehce se v nich člověk orientuje. Se zákaznickou podporou jsme též spokojeni. Vždy, když potřebujeme, věnují se našemu problému a vše bez odkladu vyřeší.

’’
bezpečnost
image

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.

Milada Kutrová, administrativní pracovnice

Chtěli bychom Vám poděkovat za velmi profesionální a kvalifikovanou spolupráci v zadávání našich nabídek práce na Vašem webu Fajn brigády, INwork, která se tak stala již nedílnou součástí práce našeho personálního oddělení. Doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat i v následujícím roce a budeme si tak nápomocni nadále i v této nelehké době.

’’
systém autoopraven
image

LKQ CZ s.r.o.

Katarína Volfová Knapová, Head of HR BP

Nové kolegy/ně a zároveň milovníky automotive, hledáme prostřednictvím portálu INwork.cz již několik let a tato spolupráce funguje perfektně. Oceňujeme především flexibilitu a kreativní přístup při řešení požadavků. Také vždy velmi příjemné jednání a komunikaci se super lidmi, kteří dělají tomuto portálu dobré jméno. Spolupráci můžeme jenom doporučit :-)

’’
obchod/prodej

Český národní podnik s.r.o.

Veronika Danielová, personální ředitelka

Inzertní portály INwork a Fajn brigády využíváme úspěšně již několik let a jsme velmi spokojeni. Nejvíce oceňujeme individuální přístup a milé, osobní a profesionální jednání celého týmu, který za portály stojí... Těšíme se na další roky spolupráce!:-)

’’
personalistka

Martina Koláčková, HR Business Partner

Portálem, který je uživatelsky příjemný a skutečně mu záleží na klientovi, je pro mě portál INwork. Pokud je inzerce placená a nezískáte dostatek reakcí, část kreditů se vám vrátí zpět. Respekt všem takovým podnikatelům, kteří hledají symbiózu a ví, že jeden bez druhého v dlouhodobém horizontu nepřežijí. A to zejména v této nelehké době, kdy se ekonomika hroutí (byť zatím postupně díky určité setrvačnosti).

’’
personální agentura

Brigomat.cz s.r.o.

Ing. Romana Janoušková, Jednatelka

Pracovní portál INwork a Fajn brigády využíváme dlouhodobě jako náš jediný externí kanál pro inzerci a to především díky velmi individuálnímu přístupu, který u portálů této velikosti již není bohužel zcela běžný. Díky portálu získáváme kontakty na řadu zajímavých lidí a oceňujeme skvělé zacílení a dosah inzerce.

’’
obchod/prodej

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

Pavel Vojta, manažer vzdělávání a náboru

Prostřednictvím portálu Fajn brigády a portálu INwork inzerujeme bezmála tři roky, hledáme tímto způsobem nejen brigádníky, ale také nové kolegy na provozní, administrativní i manažerské pozice. Po několikaleté spolupráci můžeme říci, že jsme maximálně spokojeni s odezvou na inzerci, poskytovanými službami i servisem. Přejeme této společnosti mnoho stejně spokojených zákazníků.

’’
personální agentura

Pracovní agentura Atlas s.r.o.

Petra Taťáková, personální manažerka

Inzertní portály INwork a Fajn brigády doporučuji pro profesionalitu a flexibilitu týmu jejich pracovníků. Dokáží pružně zareagovat na potřeby klienta, přístup ke každému je dle individuality potřeb zákazníka. Nedochází ke spamování nevyžádaných nabídek, naopak chválím ochotu spolupráce a hledání řešení ve velmi krátkém časovém úseku. S tímto portálem spolupracujeme již řadu let a jsme naprosto spokojení.

’’
reality

Lucie Tibitanzlová, Asistentka ředitele a manažerka profi-pronájmu

Poprvé jsme využili k hledání zaměstnance vaše stránky a chtěla jsem vám moc poděkovat. Přišlo spousta odpovědí od celkem kvalitních lidí -). Zatím to vypadá, že jsme díky vám našli super novou kolegyni. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

’’
úklidové služby

BRUCO spol. s r.o.

Martina Vítková, asistentka ředitele

Na portálech Fajn brigády a INwork inzerujeme dlouhodobě a jsou naším hlavním inzertním partnerem. Odezva na inzeráty je vždy dostačující. Jako hlavní přednost oceňuji individuální přístup a ochotu vyjít vstříc. Především v této nelehké době je to hlavní devíza. Portály proto můžeme jen doporučit.

’’
personální agentura

100% REWORK s.r.o.

Iveta Kadlíčková, personalistka

Perfektní servis, komunikace a 100% podpora. Jsme velmi spokojení se všemi nabízenými službami, ceníme si také osobního přístupu od všech pracovníků portálu Fajn-brigady.cz. Můžeme jen doporučit!