’’
personální agentura
image

ADECCO spol. s r.o.

Zdeněk Jánský, Service Delivery Manager Adecco CZ

Opravdu skvělá a inspirativní společnost! Uchazečům o zaměstnání a klientům bych vřele doporučil služby společností INwork / Fajn brigády. Vždy perfektní servis, komunikace a 100% podpora.

’’
restaurace
image

McDonald's

Eva Šimáková, People Supervizor

S partou z Fajn brigád spolupracujeme od založení společnosti. Jejich služby pokrývají celou republiku a to je pro nás rozhodující. Zájemce o brigády nám pomáhají zajistit i v nejnáročnějších obdobích roku. Využíváme prémiový profil, kde se mohou zájemci o brigády mj. dozvědět o naší společnosti více informací, i další služby. Pochválit musím administrativní podporu, na naše přání reaguje téměř obratem.

’’
obchod/prodej
image

Tesco Stores ČR a.s.

Dominika Stašková, Manažerka náboru

Portál Fajn-brigady.cz je pro naši společnost velmi silný stabilní partner při hledání brigádníků a brigádnic do našich provozoven. Tým lidí, se kterými z Fajn brigád spolupracuji, je naprosto úžasný. Jsou profesionální, experti ve svém oboru, ochotni pomoci i vyjít vstříc v nestandardních požadavcích, navíc jsou velmi lidští, takže se spolupráce vede v příjemném a zároveň upřímném duchu. Součástí péče o klienty je mnoho služeb, které jsou tak komplexní a rozmanité, že osloví široké spektrum naší populace.

’’
personální agentura
image

Manpower

Jiří Bernat, Marketing Coordinator

Portály INwork.cz a Fajn-brigady.cz využíváme už několik let. Oceňujeme spolupráci s celým týmem kolem obou portálů, ze kterých se nám dlouhodobě hlásí relevantní kandidáti. Využili jsme i ostatní služby (například e-mailing) a výsledky jsou vždycky Fajn.

’’
personální agentura
image

WELL PACK s.r.o.

Kateřina Büchler, personalistka

Z dlouhodobého hlediska nám portál Fajn-brigady.cz zabezpečuje dostatek pracovníků jak na dlouhodobé, tak i krátkodobé brigády. Z odstupem času je pro nás jednoznačně TOP portál. Komunikace s vedením i jednotlivými pracovníky inzertního portálu je vždy rychlá, bezchybná a pružná, co se týče individuálních požadavků. To je pro operativu naší společnosti jednoznačně důležité a velice přínosné.

’’
obsluha aquaparku
image

ŽS REAL, a.s.

Ing. Martina Lošáková, vedoucí HR

Náborová kampaň na letní sezonu přes portál Fajn-brigady.cz byla pro nás velice podařená. Díky práci celého týmu fajnovek byla odezva od uchazečů o brigády opravdu veliká. Vhodné kandidáty na obsazení našich pracovních pozic jsme si mohli vybírat. Inzertní portál Fajn-brigady.cz bych proto doporučila všem zaměstnavatelům, kteří stejně jako my cílí na mladé lidi a studenty. Díky moc, za nás pro fajnovky palec nahoru :-)

’’
facility služby
image

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Barbora Hošková, Specialista náboru, People & Culture

Pro naši společnost je tento pracovní portál velmi silný a stabilní partner. V minulosti jsme vyzkoušeli několik pracovních portálu, ale nikdo tak dobře nedokázal disponovat komplexními a rozmanitými službami, kterými bychom mohli v tak krátkém čase oslovit tak široké spektrum naší populace. Jdou s trendy naší doby, takže nám vždy vyjdou naprosto vstříc i s našimi netradičními požadavky. Tým lidí, se kterými spolupracuji, je velmi profesionální, lidský a přistupuje k nám vždy individuálně. Oceňuji jejich rychlost a pružnost v komunikaci. Naše společnost se převážně zaměřuje na dělnické pozice, proto je tento portál ideálním pro naši cílovou skupinu. Za nás můžeme jen a jen doporučit i ostatním.

’’
restaurace
image

Burger King

Zuzana Říhová, Junior HR Business Partner & Recruitment Specialist

Fajn brigády jsou jedním z nejefektivnějších inzertních portálů, se kterými spolupracujeme. Díky neustálému zlepšování služeb a inovacím nám pomáhá dosáhnout vysokého zájmu ze strany potenciálních kandidátů. Systém je zároveň user-friendly a velmi snadno se s ním pracuje. Oceňujeme také podporu a pomoc při výběru jednotlivých služeb. Vždy nám doporučí celý balíček, který přesně odráží naši představu a potřeby.

’’
úklid, ostraha
image

FORCORP GROUP spol. s r. o.

Renáta Marková, Vedoucí inzertního oddělení

Služby INwork.cz a Fajn-brigady.cz využíváme již několik let a spolupráce s celým týmem je perfektní. Nabízí profesionální servis a podporu, rychlá komunikace a ochota je naprosto úžasná. Díky portálu získáváme kontakty na uchazeče, kteří si také pochvalují portál jako jeden z nejlepších. Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu za jejich práci a do dalších let jim přát hodně úspěchů.

’’
obchod/prodej
image

H R U Š K A , spol. s r.o.

Eva Zahrajová, personalistka

Weby Fajn brigády a INwork jsou našimi stálými partnery v hledání zaměstnanců pro naši společnost. Ceníme si rychlé odezvy při komunikaci, servis a vstřícnost.

’’
personální agentura
image

Agentura STUDENT s.r.o.

František Jareš, Operations Manager

Fajn-brigady.cz jsou pro nás stabilním partnerem, na kterého se můžeme kdykoli obrátit a to už od roku 2014. Jejich tým nabízí profesionální servis a kdykoli jsme potřebovali zajistit podporu konkrétní pozice, vždy nám vyšli vstříc s nabídkou na míru. Možná jsou dvojkou na trhu z hlediska počtu portálů a návštěvnosti, pro nás jsou ale jedničkou ve všem ostatním. S takovýmto partnerem je radost spolupracovat.

’’
fotografické služby
image

CeWe Color, a.s.

Ing. Lenka Jakubová, personální manažerka

S Fajn brigádami spolupracujeme od jejich založení. Dle našich zkušeností je to pro inzerci brigád nejspolehlivější a nejefektivnější portál. Vždy máme dostatek reakcí. Nyní využíváme prémiový profil pro inzerci, kde se mohou uchazeči dozvědět další užitečné informace o naší společnosti. Brigádníky hledáme pro všechny regiony v ČR. Obzvlášť v předvánoční sezóně jsou pro nás zcela stěžejním pracovním portálem, díky němuž máme dostatek uchazečů o brigády. Spolupráce je výborná i po komunikační stránce s celým Fajn týmem. Mohu jen doporučit!

’’
obchod/prodej

Albert Česká republika, s.r.o.

Jana Freharová, Recruitment Specialist

Společnost Ryxoo Universal, která provozuje pracovní portály www.fajn-brigady.cz a www.inwork.cz je spolehlivým partnerem při hledání vhodných kandidátů na námi obsazované pozice. Jejich přístup ke klientovi je nadstandardní, profesionální a zároveň individuální. Navíc oceňuji rychlost, pružnost v komunikaci i celkovém servisu.

’’
úklidové služby
image

TSC Services, s.r.o.

Lenny Pavlíková, personalistka

Fajn brigády a INwork jsou spolehlivé a výkonné pracovní portály, které nám posledních 6 let zajišťují dostatek vhodných uchazečů. Zejména si ceníme komunikaci a vstřícnost ze strany lidí, kteří daný portál spravují. Děkujeme :)

’’
personální agentura
image

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Ing. Petra Vacková, Ředitel společnosti

Fajn brigády se postupně staly z běžného dodavatele naším strategickým partnerem, bez kterého si již získávání brigádníků neumíme představit. Velmi doceňuji především individuální přístup ke každému klientovi a neustále se rozšiřující možnosti k oslovování brigádníků. Možnosti inzerce a zacílení na brigádníky, které Fajn brigády poskytují, jsou v porovnání s jejich konkurencí velmi nadstandardní. Díky těmto kvalitním službám jsme mohli přestat využívat méně efektivní inzerce u konkurence, což nám značně ušetřilo čas i náklady.

’’
obchod/prodej
image

DECASPORT s.r.o.

Magdaléna Lewisová, HR recruitment team

S portálem Fajn brigády je naše firma spokojená. Komunikace je bezproblémová a pokud někdy potřebujeme s něčím poradit, vždy se nám dostane pomoci a podpory. Velice si cením například školení, které uspořádala paní Jana z Fajn brigád, kde nás školila, jak správně zadávat inzeráty a dávala nám různé tipy ohledně inzerce. Fajn brigády jsou: pohodová spolupráce, ochota, lidský přístup. Děkujeme! :-)

’’
facility management
image

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Zita Čížková, HR Deputy Director - Human Resources

Služby portálů Fajn brigády, INwork, Flek a přidružených portálů využíváme již více než 5 let. Kromě funkční inzerce či topování máme ověřené i další služby, jako individuální nebo bannerové kampaně přímo na míru. Přístup celého týmu je po profesní i lidské stránce úžasný. Pro nábory pracovníků i brigádníků můžeme jen doporučit.

’’
zájmové kroužky
image

Veselá věda kroužky a tábory z. ú.

Michal Fiala, ředitel

S Fajn brigádami spolupracujeme dlouhodobě a jsme velice spokojeni. Vždycky se na všem dohodneme, jednání se řídí zdravým rozumem, operativně reagují na naše měnící se potřeby a při startu velkých kampaní poskytují nadstandardní uživatelskou podporu. Líbí se mi, že umí oslovit i uchazeče, kteří aktivně žádnou práci nehledají a/nebo hledají nestandardní (zkrácené, doba určitá atd.) úvazky. Fandím firmám, které vyrostly od nuly a ještě víc mám radost, když se jim podaří udržet startupovou kulturu, ale zároveň ustát růst, dospět a stát se profíkem v každém směru. Ve Fajn brigádách se to podařilo.

’’
personální agentura
image

UNIJOB, s.r.o.

Vladimír Pleticha, jednatel společnosti

Spolupráci s portálem Fajn brigády můžeme, ba musíme všem inzerentům vřele doporučit! Během let jsme byli přímými svědky jeho postupného růstu, kdy se z inovativního, pružného a energií kypícího nováčka postupně stával vládce domácích vod na poli brigádnických portálů, ale, a to je nejpodstatnější, nic mu to neubralo na kreativitě, zanícení, pokoře a obyčejně lidském přístupu ke klientům všech velikostí! Přejeme Fajnům dlouhé období dalšího růstu a spoustu kreativních myšlenek pro další evoluci!

’’
obchod/prodej
image

DELMART s.r.o.

Michala Kračmerová, HR generalista

Fajn-brigady.cz jsou nomen omen pro nábor brigádníků. Oceňuji především efektivnost a možnosti inzerce, osobní přístup a rychlé řešení požadavků. Nemá smysl zadávat brigádnickou inzerci kamkoliv jinam. Na Fajn-brigady.cz najdu všechno – různé druhy topování, sociální sítě, rozesílání newsletteru, aplikaci, ale hlavně má nábor jistý výsledek – desítky kandidátů. Stejně tak je pro nás v poslední době INwork.cz základním pilířem pro nábor plných úvazků. Inzeráty jen latentně nesedí na webu, ale prokousávají se až ke kandidátům. Efektivita je nejlepší a když se tolik nedaří, zvýším propagaci.

’’
ostraha

Daniel Peca, Majitel firmy

V roce 2015 jsme založil společnost zaměřenou na dodávku služeb. V té době naše personalistka kromě jiných služeb zvolila i tu vaši. Po první roce jsme už jinde neinzerovali. Jako majiteli firmy se mi velice líbí, že za peníze nakupuji spíše než samotný inzertní prostor určitý dosah. Ve chvíli, kdy není dosažen, máte sami zájem na tom, aby tomu tak bylo. Snažíte se proto dopomoci finanční úlevou nebo poradenstvím z hlediska úpravy inzerce. Při posledním podaném inzerátu, jsem ani já nedokázal přehlédnout, v jak rychlém čase byla pozice obsazena. Myslím si, že se sluší říci, že svůj obor skutečně ovládáte a tomu mému pomáháte prosperovat. Proto jsem Vám chtěl alespoň touto cestou poděkovat.

’’
pečovatelé

Pavla Dočkalová, personalistka

Velmi si vážíme naší vzájemné spolupráce a především moc oceňujeme Váš individuální přístup a podporu. Vy i celý tým Fajn brigád, jste nedílnou součástí naší firemní kultury. Díky vám máme obsazené pozice terénních pečovatelů, kteří pečují o seniory a zdravotně znevýhodněné spoluobčany přímo v jejich domácím prostředí. Naši klienti se tak nemusejí obávat samoty a dokážeme jim alespoň trochu zkvalitnit a zpříjemnit každý den. Zejména v této nejisté době, plné obav o zdraví a blízkou budoucnost, je parťák do nepohody opravdu důležitý! Jako nezisková organizace máme málo možností, jak uctít Vaši podporu a práci. Ale věřte nám, že toto poděkování jde přímo z našich srdcí.

’’
výlep plakátů
image

RENGL, s.r.o.

Iveta Renglová, manažerka obchodního oddělení

Služby Fajn brigád využíváme již několik let pro hledání brigádníků pro výlep plakátů od Aše po Třinec. Oceňujeme především skvělou komunikaci a ochotu pomoci, když je to potřeba. Velmi si vážíme naší vzájemné FAJN spolupráce a individuálního přístupu. :-)

’’
personální agentura
image

AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Anna Ovcharenko, Asistentka marketingu

Portály Fajn brigády a INwork už využíváme několik let. Jsme velmi spokojení se všemi nabízenými službami (inzerce, individuální kampaně, bannery, e-mailingy atd.), které aktivně využíváme v průběhu celého roku. Těší nás také příjemná spolupráce se zákaznickou podporou, která se snaží vždy obratem vyhovět našim požadavkům. Ochotně a úspěšně nám tak pomáhají obsadit uchazeči i urgentní nábory.

’’
úklidové služby
image

Agentura Suzi s.r.o.

Lenka Hobzová, jednatelka společnosti

S webem Fajn brigády jsme velice spokojeni a využíváme jejich služeb již mnoho let. Dříve jsme inzerovali na více podobných webech, ale Fajn brigády se ukázaly jako nejpřínosnější a tudíž již inzerujeme pouze na nich.

’’
personální agentura
image

JOBS.EU,s.r.o.

JUDr. Pavlína Herfortová, Chief Executive Officer

Spolupráce s portálem Fajn-brigady.cz a na ně napojenými dalšími inzertními servery si velmi ceníme a můžeme vřele doporučit. Patříme mezi zákazníky téměř od počátku a tak vidíme faktický růst. Držíme palec a jsme rádi, že váš rozvoj přináší nové možnosti nám.

’’
personální agentura
image

Hofmann Wizard s.r.o.

Lenka Rožnovská, Executive Assistant

Portály Fajn brigády a INwork jsou pro nás významným zdrojem uchazečů. Jejich automatický export pozic z našeho interního ATS a zpětný import reakcí uchazečů nám velmi ulehčuje práci. Maximálně nám také vyhovuje stále se rozšiřující portfolio portálů, se kterými spolupracují a na kterých se naše inzeráty současně zobrazují. Velmi oceňujeme spolupráci s týmem, který vychází vstříc všem našim potřebám. Portály Fajn brigády a INwork už využíváme několik let a těšíme se, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

’’
personální agentura
image

RECRA Czech Republic s.r.o.

Michal Hrmel, jednatel společnosti

Spolupráce s celým týmem INwork.cz a Fajn-brigady.cz je naprosto famózní. Připravili nám nejen exkluzivní balíček služeb, ale i zajistili individuální proškolení na inzerci a vymysleli nám, jak kompletně oživit náborový proces. Díky dlouhodobé spolupráci nám přesně paní Veronika věděla, co naše společnost potřebuje pro okamžitý efekt a s panem Zbyňkem jsme mohli nastavit velmi exkluzivní podmínky pro budoucí rozvoj společnosti. Velmi oceňuji přístup a postoj v době, kdy každá společnost potřebovala pomocnou ruku a právě tito lidé nám ji nejen v dobrých, ale i zlých časech podávají s úsměvem a pokorou. Moc děkuji a přeji vše dobré do budoucna :-)

’’
personální agentura
image

CREDIT CZECH s.r.o.

Miroslava Šínová, Office manager

S portálem Fajn brigády spolupracujeme již několik let. Nabízí profesionální servis a podporu. Vždy skvělá komunikace a ochota pomoci, kdykoliv potřebujeme. Balíčky služeb jsou ochotni nastavit na míru. Díky portálu Fajn brigády a jejich týmu jsme získali spoustu skvělých zaměstnanců.

’’
personální agentura
image

Fajn práce s.r.o.

Diana Filipová, Asistentka managementu

Služby pracovních portálů INwork a Fajn brigády využíváme již několik let a patří mezi naše přední partnery, co se inzerce týče. Vážíme si jejich osobního přístupu, snaží se vyhovět našim požadavků v závislosti na měnící se situaci na trhu práce. Celoročně máme z těchto portálů hodně reakcí a určitě můžeme všem doporučit jako spolehlivého partnera.

’’
personální agentura
image

Randstad HR Solutions s.r.o.

Alžběta Honsová, Marketing & Communication Manager

Na portálech INwork.cz a Fajn-brigady.cz inzerujeme už více než 6 let a za tu dobu se z nich stal náš druhý nejvýkonnější pracovní portál, což nám rozhodně usnadňuje nábor - zejména v případě brigád a zkrácených úvazků, kde Fajn-brigady.cz fungují úplně nejlépe. Na naší dlouhodobé spolupráci oceňuji zejména velmi proklientský přístup, rychlou odezvu a také velkou flexibilitu a proaktivitu při řešení individuálních požadavků, kterých máme celkem dost :-)

’’
úklid, manipulační služby
image

HL POINT s.r.o.

Veronika Pluchtová, Office manager

Velké díky týmu z Fajn brigád za společnou spolupráci. Velmi oceňujeme Vaši nápomocnou ruku a komunikaci, která byla vždy vstřícná. Operativně jsme vždy vyřešili vše, co bylo nutné. Váš support a efektivita inzerce nás natolik přesvědčila, že se na Vás budeme rádi obracet i v letošním roce.

’’
úklid, bezpečnost
image

ATSOR KOMBEZ s.r.o.

Bc. Rostislav Vlasák, jednatel společnosti

Se spoluprací s Vámi jsem plně spokojen a nadále budu s Vámi rád spolupracovat.

’’
úklid, bezpečnost
image

AZfacility s.r.o.

Bc. Veronika Milerová, asistentka vedení společnosti

Naše společnost spolupracuje s portály Fajn brigády a INwork již několik let. Zároveň tvoří náš hlavní zdroj kandidátů. Líbí se nám přátelský přístup celého týmu, ochota nám vyjít vstříc a široké spektrum služeb. Za nás mohu určitě jen DOPORUČIT.

’’
marketingová agentura
image

Advenio s.r.o.

Jana Fialková, Project Coordinator Senior

S webem Fajn brigády jsme velmi spokojení. Pomáhá nám najít vhodné zaměstnance (brigádníky). Má v databázi přes 50 000 zájemců. Je přehledný, inzeráty se vkládají jednoduše. Nabízí několik možností služeb - inzerce zdarma, placená inzerce a doplňkové služby, kde je zajímavá možnost topovat si svůj inzerát. Topování Vám zajistí až násobně větší i rychlejší odezvu. Váš inzerát zobrazí i na dalších webech. Pokud hledáte brigádníky, Fajn brigády můžeme je doporučit. Spokojenost.

’’
prodej zmrzliny
image

ICE invest spol. s r. o.

Ondřej Dušek, ředitel technického oddělení a logistiky

S portálem Fajn brigády jsme velice spokojeni. Schválení inzerátů probíhá vždy velmi rychle. Webové stránky i formuláře pro zadávání inzerátů jsou přehledné a lehce se v nich člověk orientuje. Se zákaznickou podporou jsme též spokojeni. Vždy, když potřebujeme, věnují se našemu problému a vše bez odkladu vyřeší.

’’
bezpečnost
image

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.

Milada Kutrová, administrativní pracovnice

Chtěli bychom Vám poděkovat za velmi profesionální a kvalifikovanou spolupráci v zadávání našich nabídek práce na Vašem webu Fajn brigády, INwork, která se tak stala již nedílnou součástí práce našeho personálního oddělení. Doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat i v následujícím roce a budeme si tak nápomocni nadále i v této nelehké době.

’’
systém autoopraven
image

LKQ CZ s.r.o.

Katarína Volfová Knapová, Head of HR BP

Nové kolegy/ně a zároveň milovníky automotive, hledáme prostřednictvím portálu INwork.cz již několik let a tato spolupráce funguje perfektně. Oceňujeme především flexibilitu a kreativní přístup při řešení požadavků. Také vždy velmi příjemné jednání a komunikaci se super lidmi, kteří dělají tomuto portálu dobré jméno. Spolupráci můžeme jenom doporučit :-)

’’
obchod/prodej

Český národní podnik s.r.o.

Veronika Danielová, personální ředitelka

Inzertní portály INwork a Fajn brigády využíváme úspěšně již několik let a jsme velmi spokojeni. Nejvíce oceňujeme individuální přístup a milé, osobní a profesionální jednání celého týmu, který za portály stojí... Těšíme se na další roky spolupráce!:-)

’’
personalistka

Martina Koláčková, HR Business Partner

Portálem, který je uživatelsky příjemný a skutečně mu záleží na klientovi, je pro mě portál INwork. Pokud je inzerce placená a nezískáte dostatek reakcí, část kreditů se vám vrátí zpět. Respekt všem takovým podnikatelům, kteří hledají symbiózu a ví, že jeden bez druhého v dlouhodobém horizontu nepřežijí. A to zejména v této nelehké době, kdy se ekonomika hroutí (byť zatím postupně díky určité setrvačnosti).

’’
personální agentura

Brigomat.cz s.r.o.

Ing. Romana Janoušková, Jednatelka

Pracovní portál INwork a Fajn brigády využíváme dlouhodobě jako náš jediný externí kanál pro inzerci a to především díky velmi individuálnímu přístupu, který u portálů této velikosti již není bohužel zcela běžný. Díky portálu získáváme kontakty na řadu zajímavých lidí a oceňujeme skvělé zacílení a dosah inzerce.

’’
obchod/prodej

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

Pavel Vojta, manažer vzdělávání a náboru

Prostřednictvím portálu Fajn-brigady.cz a portálu INwork.cz inzerujeme bezmála tři roky, hledáme tímto způsobem nejen brigádníky, ale také nové kolegy na provozní, administrativní i manažerské pozice. Po několikaleté spolupráci můžeme říci, že jsme maximálně spokojeni s odezvou na inzerci, poskytovanými službami i servisem. Přejeme této společnosti mnoho stejně spokojených zákazníků.

’’
personální agentura

Petra Taťáková, personální manažerka

Inzertní portály INwork a Fajn brigády doporučuji pro profesionalitu a flexibilitu týmu jejich pracovníků. Dokáží pružně zareagovat na potřeby klienta, přístup ke každému je dle individuality potřeb zákazníka. Nedochází ke spamování nevyžádaných nabídek, naopak chválím ochotu spolupráce a hledání řešení ve velmi krátkém časovém úseku. S tímto portálem spolupracujeme již řadu let a jsme naprosto spokojení.

’’
reality

Lucie Tibitanzlová, Asistentka ředitele a manažerka profi-pronájmu

Poprvé jsme využili k hledání zaměstnance vaše stránky a chtěla jsem vám moc poděkovat. Přišlo spousta odpovědí od celkem kvalitních lidí -). Zatím to vypadá, že jsme díky vám našli super novou kolegyni. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

’’
úklidové služby

BRUCO spol. s r.o.

Martina Vítková, asistentka ředitele

Na portálech Fajn brigády a INwork inzerujeme dlouhodobě a jsou naším hlavním inzertním partnerem. Odezva na inzeráty je vždy dostačující. Jako hlavní přednost oceňuji individuální přístup a ochotu vyjít vstříc. Portály proto můžeme jen doporučit.

’’
personální agentura

100% REWORK s.r.o.

Iveta Kadlíčková, personalistka

Perfektní servis, komunikace a 100% podpora. Jsme velmi spokojení se všemi nabízenými službami, ceníme si také osobního přístupu od všech pracovníků portálu Fajn-brigady.cz. Můžeme jen doporučit!

’’
personální společnost
image

Comac jobs s.r.o.

Jitka Poláková, Recruitment Manager

Spolupráce s tímto portálem je na velmi přátelské úrovni, maximální podpora, flexibilita, vyhodnocení našich příspěvků i pravidelný zájem ze strany týmu FAJN/IN. Pokud potřebujeme obsadit nižší odborné pozice či máme větší náborové akce v oblasti výroby je INWORK „1“. Pokud potřebujete rychlé reakce od kandidátů, se kterými se dá v dnešní pracovat je tento portál ideální. Doporučuji.

’’
Marketingový průzkum trhu
image

NMS Market Research s.r.o.

Petra Starovičová, Nábor externích spolupracovníků

Služby portálu Fajn-brigady.cz využíváme v naší společnosti již několik let. Abychom mohli našim klientům přinášet relevantní a kvalitní data z celé ČR, potřebujeme mít flexibilní a zodpovědné externí spolupracovníky v každém koutě naší země. Díky inzerci na tomto portálu se nám každý měsíc podaří obohatit naši síť o další Mystery Shoppery, tazatele nebo operátory call centra. Jelikož odezva na naše inzeráty je veliká a opravdu komunikujeme s každým uchazečem, jsme vděční i za přehlednou statistiku a možnost exportu do excelu. Navíc velice oceňujeme vstřícnou komunikaci, pracovníci reagují rychle a snaží se vždy najít cestu, jak naše požadavky vyřešit k naší maximální spokojenosti.

’’
personální agentura
image

Workado, s.r.o.

Ing. Kateřina Kuzniarská, Human Resources Department

Fajn brigády jsou pro nás stabilním partnerem při hledání potenciálních zaměstnanců. Na portálech INwork.cz a Fajn-brigady.cz inzerujeme již od začátku našeho podnikání a můžu říct, že jsme stále velmi spokojeni. Oceňuji také komunikaci a individuální přístup. Určitě doporučuji, spolupráce je na jedničku.

’’
personální agentura
image

O.K. solution, s.r.o.

Aneta Dolejší, ředitelka společnosti

Se spoluprací s týmem INwork a Fajn-brigady.cz již spolupracujeme několik let a jsme naprosto spokojeni. Víme, že na celý tým se můžeme vždy obrátit a je nám v každé situaci nápomocen. Bez výše uvedených portálů si spolupráci a nábor pracovníků již nedokážeme představit. Všem vřele doporučujeme.

’’
provozovatel kontaktních center
image

Conectart a.s.

Markéta Kalousková, HR Director

S portály INwork.cz a Fajn-brigady.cz jsme začali ve větším objemu spolupracovat díky velkokapacitnímu náboru pro naše klienty. Nejen že byly (a jsou) nedílnou součástí našich náborových aktivit, ale také se významnou měrou podílí na roustoucím počtu našich zaměstnanců ve společnosti. A to stále za slušných podmínek, které se provozovatel snaží přizpůsobovat na míru našim požadavkům. Tohoto přístupu si velice vážíme.

’’
Gastronomické služby
image

Delirest Services s.r.o.

Anna Žemlíková, HR Specialist - PEOPLE

S portály INwork a Fajn brigády mě pojí dlouholetá spolupráce. Všichni víme, že situace na trhu práce není jednoduchá, obzvlášť v našem oboru gastronomie, je stále těžší a těžší najít rychle a efektivně kvalifikované uchazeče. Na portály INwork a Fajn brigády se mohu spolehnout i v této nelehké době, každý týden nám generují nové uchazeče. Velmi bych chtěla vyzdvihnout portál Fajn brigády, který je pro mě naprostou jedničkou v hledání brigádníků. Dle našich statistik je drtivá většina nástupů v naší společnosti na tyto pozice právě přes portál Fajn brigády. Moc děkuji za skvělou spolupráci!

’’
ostraha, bezpečnost
image

TOP security s.r.o.

Lenka Spěváková, personalistka

S tímto pracovním portálem spolupracujeme více než 5 let. Přehledná aplikace, dobrá odezva na inzerci a hlavně skvělý tým, který vždy ochotně pomůže.

’’
komplexní správa budov
image

ZENOVA services s.r.o.

Monika Hásková, personalistka

Portály Fajn brigády a INwork využíváme již pár let a velice oceňujeme spolupráci s panem Würfelem, který vždy vyhověl a včas reagoval na naše požadavky. Vánoční dárek nás vždy příjemně překvapí :-). Fajn brigády jsou pro naši společnost silný a stabilní dodavatel služeb při hledání zaměstnanců na naše zakázky. V porovnání s konkurencí jsou Fajn brigády nejefektivnější a pro naši společnost uživatelsky nejpříznivější. Spolupráce se společností Fajn brigády si velice vážíme.

’’
pozáruční servis oken a dveří
image

EKOPLAST RA s.r.o.

Terézia Petreková, personálna manažérka

Web Fajn-brigady.cz našej spoločnosti dlhodobo a efektívne zabezpečuje veľké množstvo nových uchádzačov o brigádu, čím nám dopomáha k obsadeniu všetkých pozícii v rámci celej Českej republiky. Rýchle jednanie, profesionálny prístup a garancia odozvy sú pre nás prvoradé a preto sú naším číslom jedna v inzercii.

’’
facility management
image

OKIN FACILITY, a.s.

Zdeněk Kaše, HR Recruiter Senior

Pro Okin Facility jsou Fajn brigády a INwork jedním z nejstabilnějších partnerů na českém inzertním trhu. Jendou z výhod je rychlá komunikace, intuitivní nastavení a zákaznický servis. Ceníme si naší spolupráce a pro klientského přístupu.

’’
pracovní agentura
image

Orienta Czech s.r.o.

Alena Kubová, Business Director

S pracovním portálem INwork.cz / Fajn-brigady.cz jsme spokojeni především díky rychlému vystavování inzerátů. Mile nás překvapil počet reakcí na naše inzeráty, které odráží početnou návštěvnost webu, a to především na portálu Fajn-brigady.cz. Určitě plánujeme využití i v budoucnu.

’’
logistická společnost

FM ČESKÁ s.r.o.

Romana Caková, HR specialist

S portálem Fajn brigády a INwork jsme velmi spokojeni, spolupracujeme již několik let, na zadané inzeráty se nám hlásí dostatečné množství kandidátů a velká část se jich nakonec stane našimi zaměstnanci. Pochvalujeme si rychlost schválení inzerce a komunikaci s týmem lidí z INwork a Fajn brigády.

’’
služby poskytování a ošetřování textilií
image

Leastex, a.s.

Lenka Kolaříková, asistentka

S portálem INwork pracujeme již dlouhou dobu a jsme velice spokojeni, zejména s velice partnerským a lidským přístupem. Pravidelný kontakt ze strany INwork s návrhy, nabídkami pomoci upravit inzerci tak, aby zasáhla co největší počet uchazečů o práci a pracovní místa jsme obsadili. Schvalovací procesy a reakce celého týmu jsou velice rychlé, člověk není brzděn přebujelým systémem. Odpovědi uchazečů jsou přehledné a zároveň jsou zasílány na e-mail. Službu vřele doporučujeme.

’’
síť kurýrů

Luboš Kluch, founder

Spolupráce s Fajn týmem si velice vážíme. Portál nabízí širokou možnost různých úrovní propagace a jedny z nejlepších výsledků z hlediska poměru cena / výkon na českém trhu. Získáváme zde velkou část uchazečů.

’’
online nakupování

Karolína Hanková, Operations Lead

Díky portálu Fajn-brigady.cz se nám daří efektivně obsadit námi nabízené pozice. Krátce po vstupu na český trh jsme pochopili, že právě Fajn-brigády budou naším hlavním místem pro inzerci i díky skvělému přístupu zaměstnanců. Vždy nám skvěle poradí s nabídkou na míru vzhledem k našim potřebám. Velice si této spolupráce vážíme a vřele doporučujeme dál!

’’
kroužky pro děti
image

RYTMIK Dětem z. ú.

Tereza Pelcrová, personalistka

S Fajn brigády / INwork spolupracujeme již několik let, a to k velké spokojenosti. Náborové kampaně jsou efektivní. Díky možnosti inzerovat na těchto portálech jsme získali již velikou platformu kvalitních lektorů. Oceňuji také flexibilitu a rychlost při řešení jakýchkoli problémů. Rozhodně doporučuji!

’’
Skupina Příležitosti
image

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Mgr. Karel Rejman, generální ředitel

Na Fajn brigádách inzerujeme pozice zejména pro O2arenu a O2universum. Patří na českém přeplněném trhu k nejefektivnějším digitálním inzertním médiím. Je fajn, že Fajn brigády jsou a přejeme jim i nadále úspěch.

’’
obchod/prodej
image

Levné knihy a.s.

Jana Cudráková, obchodní manažerka prodejen

S portálem Fajn-brigady.cz spolupracujeme již několik let. Nabízí skvělé služby, které nám pomáhají získat nové zaměstnance do našich prodejen. Oceňuji jejich profesionalitu, rychlou komunikaci a ochotu s čímkoliv pomoci. Díky za Fajn spolupráci!

’’
facility služby, servis objektů
image

OLMAN SERVICE s.r.o.

Lada Doné, manažer pro nábor

S webovým portálem Fajn-brigady a INwork spolupracujeme již 6 rokem, kdy se s nabídkou a kvalitou poskytovaných služeb stal mezi konkurenčními portály naší jedničkou v zadávání volných pracovních míst. Oceňujeme vysoce profesionální přístup, individuální řešení a služby přímo na míru. Inzerce je velice efektivní s výraznou odezvou, kdy dle podrobných kritérií můžeme zacílit na vhodné zájemce o práci a volné pracovní pozice se nám rychle podaří obsadit fajn lidmi, kteří dobře zapadnou do našeho pracovního týmu.

’’
bezpečnostní agentura
image

ADESTRA security, spol. s r.o.

Bc. Pavel Tvaroha, personální ředitel

Služby portálů Fajn brigády, INwork, Flek a přidružených portálů využíváme již 4 roky. Jedná se o profesionální společnost, na jejíchž služby se můžeme kdykoliv spolehnout. Velice oceňujeme rychlou odezvu na naše potřeby a osobní přístup. Můžeme s klidným svědomím doporučit.

’’
personální agentura
image

JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Lenka Doležalová, personalistka

Spolupráce s tímto portálem je prostě fajn. Jsme spokojeni jak s rychlou a bezproblémovou komunikací na straně Fajn brigád, tak odezvou zájemců na zveřejněné nabídky. Rádi také využíváme služby topování inzerátů, které odezvu ještě navýší.

’’
hydraulické a klimatizační systémy
image

Fluiconnecto OEM s.r.o.

Ivana Otrubová, HR Manager

Portál INwork využívá naše společnost již několik let. Oceňujeme spolupráci s celým týmem, která je perfektní. Především oceňujeme individuální nabídky, okamžité a především ochotné reakce ze strany pracovního portálu. Díky portálu získáváme dlouhodobě relevantní reakce od kandidátů.

’’
obchod/prodej
image

BAUHAUS k.s.

Petra Brustmannová, HR Generalist

Přes portál Fajn brigády se nám daří úspěšně nabírat brigádníky do naší společnosti. Nábor brigádníků zde opravdu funguje :-) Líbí se mi také přímá komunikace i ochota nám vycházet vstříc, když je to někdy zapotřebí.

’’
pojišťovna
image

Generali Česká pojišťovna a. s.

Kristýna Zárubová, koordinátor týmu náboru

Portály Fajn brigády a INwork využíváme na vybrané pozice již několik let a za tu dobu se pro nás staly dalším partnerem při hledání budoucích zaměstnanců a brigádníků. Oceňujeme zejména bezproblémovou komunikaci, servis i možnosti řešení. Těšíme se na další pokračování dosavadní spolupráce.

’’
agentura práce
image

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Lucie Tobiášová, Specialista inzerce, copywriter

Portály Fajn brigády a INwork využíváme již několik let. Za tu dobu se staly našimi předními partnery v oblasti inzerce. Vyzdvihuji profesionální přístup, flexibilitu a podporu. Spolupráce si velmi vážím a děkuji za ni.

’’
kurýrní služby
image

DoDo Czech s.r.o.

Kryštof Korecký, HR Recruiter

S portály Fajn-brigady.cz a INwork.cz spolupracujeme již delší dobu a jsou pro nás již nedílnou součástí náboru především brigádních pozic v rámci našich kurýrních řad. Oceňujeme především osobní přístup a i poskytovanou garanci reakcí na naše inzeráty. Celková správa inzerátů je velice jednoduchá a intuitivní, na vše stačí pár kliků.

’’
prodej
image

iSchweizer marketing s.r.o.

Mgr. Lucia Soldánová, jednatelka

S portály Fajn brigády a INwork jsme velice spokojeni. Jsou vždy ochotni pomoct i poradit. Případné problémy či požadavky řeší opravdu rychle. Schválení inzerátů probíhá také velmi rychle. Zatím nám vždy členové týmu pomohli sehnat dostatečný počet uchazečů.

’’
služby
image

TELOMAR, s.r.o.

Viktor Zvelebil, HR & Marketing Manager

Fajn-brigady.cz rádi doporučíme. Vzájemně spolupracujeme už několik let a za tu dobu se nám úspěšně podařilo obsadit mnoho zajímavých pozic a najít brigádu stovkám uchazečů. Líbí se nám profesionální fungování i osobní přístup paní Olgy Zacpalové. Své prověřené a stálé brigády chceme i nadále nabízet ve spolupráci s Fajn-brigady.cz, protože to má výsledky. Děkujeme.

’’
obchod/prodej
image

Fresh & Quick s.r.o.

Petr Mašat, franšízant, jednatel

Jsem franšízantem společnosti UGO a provozuji pod svojí firmou tři UGO salaterie a dva UGO fresbary. Spolupracuji s Fajn brigádami již 5 let a prostřednictvím inzerce na Fajn-brigady.cz a INork.cz se nám daří přijímat do našich řad nové spolupracovníky. Inzerujeme a míříme převážně na studenty a jejich dlouhodobé brigády. Líbí se mi, že mohu dle vlastních požadavků zvolit délku a způsob inzerce a také to, že mohu rozšířit jednu inzerci na různé komunikační kanály. Oceňuji osobní přístup všech zaměstnanců Fajn-brigady.cz, jejich vstřícnost a poradenství. Díky moc.