’’
obchod/prodej
image

Tesco Stores ČR a.s.

Dominika Stašková, Manažerka náboru

Portál Fajn-brigady.cz je pro naši společnost velmi silný stabilní partner při hledání brigádníků a brigádnic do našich provozoven. Tým lidí, se kterými z Fajn brigád spolupracuji, je naprosto úžasný. Jsou profesionální, experti ve svém oboru, ochotni pomoci i vyjít vstříc v nestandardních požadavcích, navíc jsou velmi lidští, takže se spolupráce vede v příjemném a zároveň upřímném duchu. Součástí péče o klienty je mnoho služeb, které jsou tak komplexní a rozmanité, že osloví široké spektrum naší populace.

’’
obchod/prodej
image

H R U Š K A , spol. s r.o.

Eva Zahrajová, personalistka

Weby Fajn brigády a INwork jsou našimi stálými partnery v hledání zaměstnanců pro naši společnost. Ceníme si rychlé odezvy při komunikaci, servis a vstřícnost.

’’
obchod/prodej

Albert Česká republika, s.r.o.

Jana Freharová, Recruitment Specialist

Společnost Ryxoo Universal, která provozuje pracovní portály www.fajn-brigady.cz a www.inwork.cz je spolehlivým partnerem při hledání vhodných kandidátů na námi obsazované pozice. Jejich přístup ke klientovi je nadstandardní, profesionální a zároveň individuální. Navíc oceňuji rychlost, pružnost v komunikaci i celkovém servisu.

’’
obchod/prodej
image

DECASPORT s.r.o.

Magdaléna Lewisová, HR recruitment team

S portálem Fajn brigády je naše firma spokojená. Komunikace je bezproblémová a pokud někdy potřebujeme s něčím poradit, vždy se nám dostane pomoci a podpory. Velice si cením například školení, které uspořádala paní Jana z Fajn brigád, kde nás školila, jak správně zadávat inzeráty a dávala nám různé tipy ohledně inzerce. Fajn brigády jsou: pohodová spolupráce, ochota, lidský přístup. Děkujeme! :-)

’’
obchod/prodej
image

DELMART s.r.o.

Michala Kračmerová, HR generalista

Fajn-brigady.cz jsou nomen omen pro nábor brigádníků. Oceňuji především efektivnost a možnosti inzerce, osobní přístup a rychlé řešení požadavků. Nemá smysl zadávat brigádnickou inzerci kamkoliv jinam. Na Fajn-brigady.cz najdu všechno – různé druhy topování, sociální sítě, rozesílání newsletteru, aplikaci, ale hlavně má nábor jistý výsledek – desítky kandidátů. Stejně tak je pro nás v poslední době INwork.cz základním pilířem pro nábor plných úvazků. Inzeráty jen latentně nesedí na webu, ale prokousávají se až ke kandidátům. Efektivita je nejlepší a když se tolik nedaří, zvýším propagaci.

’’
obchod/prodej

Český národní podnik s.r.o.

Veronika Danielová, personální ředitelka

Inzertní portály INwork a Fajn brigády využíváme úspěšně již několik let a jsme velmi spokojeni. Nejvíce oceňujeme individuální přístup a milé, osobní a profesionální jednání celého týmu, který za portály stojí... Těšíme se na další roky spolupráce!:-)

’’
obchod/prodej

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

Pavel Vojta, manažer vzdělávání a náboru

Prostřednictvím portálu Fajn-brigady.cz a portálu INwork.cz inzerujeme bezmála tři roky, hledáme tímto způsobem nejen brigádníky, ale také nové kolegy na provozní, administrativní i manažerské pozice. Po několikaleté spolupráci můžeme říci, že jsme maximálně spokojeni s odezvou na inzerci, poskytovanými službami i servisem. Přejeme této společnosti mnoho stejně spokojených zákazníků.

’’
obchod/prodej
image

Levné knihy a.s.

Jana Cudráková, obchodní manažerka prodejen

S portálem Fajn-brigady.cz spolupracujeme již několik let. Nabízí skvělé služby, které nám pomáhají získat nové zaměstnance do našich prodejen. Oceňuji jejich profesionalitu, rychlou komunikaci a ochotu s čímkoliv pomoci. Díky za Fajn spolupráci!

’’
obchod/prodej
image

BAUHAUS k.s.

Petra Brustmannová, HR Generalist

Přes portál Fajn brigády se nám daří úspěšně nabírat brigádníky do naší společnosti. Nábor brigádníků zde opravdu funguje :-) Líbí se mi také přímá komunikace i ochota nám vycházet vstříc, když je to někdy zapotřebí.

’’
prodej
image

iSchweizer marketing s.r.o.

Mgr. Lucia Soldánová, jednatelka

S portály Fajn brigády a INwork jsme velice spokojeni. Jsou vždy ochotni pomoct i poradit. Případné problémy či požadavky řeší opravdu rychle. Schválení inzerátů probíhá také velmi rychle. Zatím nám vždy členové týmu pomohli sehnat dostatečný počet uchazečů.

’’
obchod/prodej
image

Fresh & Quick s.r.o.

Petr Mašat, franšízant, jednatel

Jsem franšízantem společnosti UGO a provozuji pod svojí firmou tři UGO salaterie a dva UGO fresbary. Spolupracuji s Fajn brigádami již 5 let a prostřednictvím inzerce na Fajn-brigady.cz a INork.cz se nám daří přijímat do našich řad nové spolupracovníky. Inzerujeme a míříme převážně na studenty a jejich dlouhodobé brigády. Líbí se mi, že mohu dle vlastních požadavků zvolit délku a způsob inzerce a také to, že mohu rozšířit jednu inzerci na různé komunikační kanály. Oceňuji osobní přístup všech zaměstnanců Fajn-brigady.cz, jejich vstřícnost a poradenství. Díky moc.