’’
restaurace
image

McDonald's

Eva Šimáková, People Supervizor

S partou z Fajn brigád spolupracujeme od založení společnosti. Jejich služby pokrývají celou republiku a to je pro nás rozhodující. Zájemce o brigády nám pomáhají zajistit i v nejnáročnějších obdobích roku. Využíváme prémiový profil, kde se mohou zájemci o brigády mj. dozvědět o naší společnosti více informací, i další služby. Pochválit musím administrativní podporu, na naše přání reaguje téměř obratem.

’’
restaurace
image

Burger King

Zuzana Říhová, Junior HR Business Partner & Recruitment Specialist

Fajn brigády jsou jedním z nejefektivnějších inzertních portálů, se kterými spolupracujeme. Díky neustálému zlepšování služeb a inovacím nám pomáhá dosáhnout vysokého zájmu ze strany potenciálních kandidátů. Systém je zároveň user-friendly a velmi snadno se s ním pracuje. Oceňujeme také podporu a pomoc při výběru jednotlivých služeb. Vždy nám doporučí celý balíček, který přesně odráží naši představu a potřeby.

’’
prodej zmrzliny
image

ICE invest spol. s r. o.

Ondřej Dušek, ředitel technického oddělení a logistiky

S portálem Fajn brigády jsme velice spokojeni. Schválení inzerátů probíhá vždy velmi rychle. Webové stránky i formuláře pro zadávání inzerátů jsou přehledné a lehce se v nich člověk orientuje. Se zákaznickou podporou jsme též spokojeni. Vždy, když potřebujeme, věnují se našemu problému a vše bez odkladu vyřeší.

’’
Gastronomické služby
image

Delirest Services s.r.o.

Anna Žemlíková, HR Specialist - PEOPLE

S portály INwork a Fajn brigády mě pojí dlouholetá spolupráce. Všichni víme, že situace na trhu práce není jednoduchá, obzvlášť v našem oboru gastronomie, je stále těžší a těžší najít rychle a efektivně kvalifikované uchazeče. Na portály INwork a Fajn brigády se mohu spolehnout i v této nelehké době, každý týden nám generují nové uchazeče. Velmi bych chtěla vyzdvihnout portál Fajn brigády, který je pro mě naprostou jedničkou v hledání brigádníků. Dle našich statistik je drtivá většina nástupů v naší společnosti na tyto pozice právě přes portál Fajn brigády. Moc děkuji za skvělou spolupráci!