’’
personální agentura
image

ADECCO spol. s r.o.

Zdeněk Jánský, Service Delivery Manager Adecco CZ

Opravdu skvělá a inspirativní společnost! Uchazečům o zaměstnání a klientům bych vřele doporučil služby společností INwork / Fajn brigády. Vždy perfektní servis, komunikace a 100% podpora.

’’
personální agentura
image

Manpower

Jiří Bernat, Marketing Coordinator

Portály INwork.cz a Fajn-brigady.cz využíváme už několik let. Oceňujeme spolupráci s celým týmem kolem obou portálů, ze kterých se nám dlouhodobě hlásí relevantní kandidáti. Využili jsme i ostatní služby (například e-mailing) a výsledky jsou vždycky Fajn.

’’
personální agentura
image

WELL PACK s.r.o.

Kateřina Büchler, personalistka

Z dlouhodobého hlediska nám portál Fajn-brigady.cz zabezpečuje dostatek pracovníků jak na dlouhodobé, tak i krátkodobé brigády. Z odstupem času je pro nás jednoznačně TOP portál. Komunikace s vedením i jednotlivými pracovníky inzertního portálu je vždy rychlá, bezchybná a pružná, co se týče individuálních požadavků. To je pro operativu naší společnosti jednoznačně důležité a velice přínosné.

’’
personální agentura
image

Agentura STUDENT s.r.o.

František Jareš, Operations Manager

Fajn-brigady.cz jsou pro nás stabilním partnerem, na kterého se můžeme kdykoli obrátit a to už od roku 2014. Jejich tým nabízí profesionální servis a kdykoli jsme potřebovali zajistit podporu konkrétní pozice, vždy nám vyšli vstříc s nabídkou na míru. Možná jsou dvojkou na trhu z hlediska počtu portálů a návštěvnosti, pro nás jsou ale jedničkou ve všem ostatním. S takovýmto partnerem je radost spolupracovat.

’’
personální agentura
image

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Ing. Petra Vacková, Ředitel společnosti

Fajn brigády se postupně staly z běžného dodavatele naším strategickým partnerem, bez kterého si již získávání brigádníků neumíme představit. Velmi doceňuji především individuální přístup ke každému klientovi a neustále se rozšiřující možnosti k oslovování brigádníků. Možnosti inzerce a zacílení na brigádníky, které Fajn brigády poskytují, jsou v porovnání s jejich konkurencí velmi nadstandardní. Díky těmto kvalitním službám jsme mohli přestat využívat méně efektivní inzerce u konkurence, což nám značně ušetřilo čas i náklady.

’’
facility management
image

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Zita Čížková, HR Deputy Director - Human Resources

Služby portálů Fajn brigády, INwork, Flek a přidružených portálů využíváme již více než 5 let. Kromě funkční inzerce či topování máme ověřené i další služby, jako individuální nebo bannerové kampaně přímo na míru. Přístup celého týmu je po profesní i lidské stránce úžasný. Pro nábory pracovníků i brigádníků můžeme jen doporučit.

’’
personální agentura
image

UNIJOB, s.r.o.

Vladimír Pleticha, jednatel společnosti

Spolupráci s portálem Fajn brigády můžeme, ba musíme všem inzerentům vřele doporučit! Během let jsme byli přímými svědky jeho postupného růstu, kdy se z inovativního, pružného a energií kypícího nováčka postupně stával vládce domácích vod na poli brigádnických portálů, ale, a to je nejpodstatnější, nic mu to neubralo na kreativitě, zanícení, pokoře a obyčejně lidském přístupu ke klientům všech velikostí! Přejeme Fajnům dlouhé období dalšího růstu a spoustu kreativních myšlenek pro další evoluci!

’’
personální agentura
image

AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Anna Ovcharenko, Asistentka marketingu

Portály Fajn brigády a INwork už využíváme několik let. Jsme velmi spokojení se všemi nabízenými službami (inzerce, individuální kampaně, bannery, e-mailingy atd.), které aktivně využíváme v průběhu celého roku. Těší nás také příjemná spolupráce se zákaznickou podporou, která se snaží vždy obratem vyhovět našim požadavkům. Ochotně a úspěšně nám tak pomáhají obsadit uchazeči i urgentní nábory.

’’
personální agentura
image

JOBS.EU,s.r.o.

JUDr. Pavlína Herfortová, Chief Executive Officer

Spolupráce s portálem Fajn-brigady.cz a na ně napojenými dalšími inzertními servery si velmi ceníme a můžeme vřele doporučit. Patříme mezi zákazníky téměř od počátku a tak vidíme faktický růst. Držíme palec a jsme rádi, že váš rozvoj přináší nové možnosti nám.

’’
personální agentura
image

Hofmann Wizard s.r.o.

Lenka Rožnovská, Executive Assistant

Portály Fajn brigády a INwork jsou pro nás významným zdrojem uchazečů. Jejich automatický export pozic z našeho interního ATS a zpětný import reakcí uchazečů nám velmi ulehčuje práci. Maximálně nám také vyhovuje stále se rozšiřující portfolio portálů, se kterými spolupracují a na kterých se naše inzeráty současně zobrazují. Velmi oceňujeme spolupráci s týmem, který vychází vstříc všem našim potřebám. Portály Fajn brigády a INwork už využíváme několik let a těšíme se, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

’’
personální agentura
image

RECRA Czech Republic s.r.o.

Michal Hrmel, jednatel společnosti

Spolupráce s celým týmem INwork.cz a Fajn-brigady.cz je naprosto famózní. Připravili nám nejen exkluzivní balíček služeb, ale i zajistili individuální proškolení na inzerci a vymysleli nám, jak kompletně oživit náborový proces. Díky dlouhodobé spolupráci nám přesně paní Veronika věděla, co naše společnost potřebuje pro okamžitý efekt a s panem Zbyňkem jsme mohli nastavit velmi exkluzivní podmínky pro budoucí rozvoj společnosti. Velmi oceňuji přístup a postoj v době, kdy každá společnost potřebovala pomocnou ruku a právě tito lidé nám ji nejen v dobrých, ale i zlých časech podávají s úsměvem a pokorou. Moc děkuji a přeji vše dobré do budoucna :-)

’’
personální agentura
image

CREDIT CZECH s.r.o.

Miroslava Šínová, Office manager

S portálem Fajn brigády spolupracujeme již několik let. Nabízí profesionální servis a podporu. Vždy skvělá komunikace a ochota pomoci, kdykoliv potřebujeme. Balíčky služeb jsou ochotni nastavit na míru. Díky portálu Fajn brigády a jejich týmu jsme získali spoustu skvělých zaměstnanců.

’’
personální agentura
image

Fajn práce s.r.o.

Diana Filipová, Asistentka managementu

Služby pracovních portálů INwork a Fajn brigády využíváme již několik let a patří mezi naše přední partnery, co se inzerce týče. Vážíme si jejich osobního přístupu, snaží se vyhovět našim požadavků v závislosti na měnící se situaci na trhu práce. Celoročně máme z těchto portálů hodně reakcí a určitě můžeme všem doporučit jako spolehlivého partnera.

’’
personální agentura
image

Randstad HR Solutions s.r.o.

Alžběta Honsová, Marketing & Communication Manager

Na portálech INwork.cz a Fajn-brigady.cz inzerujeme už více než 6 let a za tu dobu se z nich stal náš druhý nejvýkonnější pracovní portál, což nám rozhodně usnadňuje nábor - zejména v případě brigád a zkrácených úvazků, kde Fajn-brigady.cz fungují úplně nejlépe. Na naší dlouhodobé spolupráci oceňuji zejména velmi proklientský přístup, rychlou odezvu a také velkou flexibilitu a proaktivitu při řešení individuálních požadavků, kterých máme celkem dost :-)

’’
personální agentura

Brigomat.cz s.r.o.

Ing. Romana Janoušková, Jednatelka

Pracovní portál INwork a Fajn brigády využíváme dlouhodobě jako náš jediný externí kanál pro inzerci a to především díky velmi individuálnímu přístupu, který u portálů této velikosti již není bohužel zcela běžný. Díky portálu získáváme kontakty na řadu zajímavých lidí a oceňujeme skvělé zacílení a dosah inzerce.

’’
personální agentura

Petra Taťáková, personální manažerka

Inzertní portály INwork a Fajn brigády doporučuji pro profesionalitu a flexibilitu týmu jejich pracovníků. Dokáží pružně zareagovat na potřeby klienta, přístup ke každému je dle individuality potřeb zákazníka. Nedochází ke spamování nevyžádaných nabídek, naopak chválím ochotu spolupráce a hledání řešení ve velmi krátkém časovém úseku. S tímto portálem spolupracujeme již řadu let a jsme naprosto spokojení.

’’
personální agentura

100% REWORK s.r.o.

Iveta Kadlíčková, personalistka

Perfektní servis, komunikace a 100% podpora. Jsme velmi spokojení se všemi nabízenými službami, ceníme si také osobního přístupu od všech pracovníků portálu Fajn-brigady.cz. Můžeme jen doporučit!

’’
personální společnost
image

Comac jobs s.r.o.

Jitka Poláková, Recruitment Manager

Spolupráce s tímto portálem je na velmi přátelské úrovni, maximální podpora, flexibilita, vyhodnocení našich příspěvků i pravidelný zájem ze strany týmu FAJN/IN. Pokud potřebujeme obsadit nižší odborné pozice či máme větší náborové akce v oblasti výroby je INWORK „1“. Pokud potřebujete rychlé reakce od kandidátů, se kterými se dá v dnešní pracovat je tento portál ideální. Doporučuji.

’’
personální agentura
image

Workado, s.r.o.

Ing. Kateřina Kuzniarská, Human Resources Department

Fajn brigády jsou pro nás stabilním partnerem při hledání potenciálních zaměstnanců. Na portálech INwork.cz a Fajn-brigady.cz inzerujeme již od začátku našeho podnikání a můžu říct, že jsme stále velmi spokojeni. Oceňuji také komunikaci a individuální přístup. Určitě doporučuji, spolupráce je na jedničku.

’’
personální agentura
image

O.K. solution, s.r.o.

Aneta Dolejší, ředitelka společnosti

Se spoluprací s týmem INwork a Fajn-brigady.cz již spolupracujeme několik let a jsme naprosto spokojeni. Víme, že na celý tým se můžeme vždy obrátit a je nám v každé situaci nápomocen. Bez výše uvedených portálů si spolupráci a nábor pracovníků již nedokážeme představit. Všem vřele doporučujeme.

’’
pracovní agentura
image

Orienta Czech s.r.o.

Alena Kubová, Business Director

S pracovním portálem INwork.cz / Fajn-brigady.cz jsme spokojeni především díky rychlému vystavování inzerátů. Mile nás překvapil počet reakcí na naše inzeráty, které odráží početnou návštěvnost webu, a to především na portálu Fajn-brigady.cz. Určitě plánujeme využití i v budoucnu.

’’
síť kurýrů

Luboš Kluch, founder

Spolupráce s Fajn týmem si velice vážíme. Portál nabízí širokou možnost různých úrovní propagace a jedny z nejlepších výsledků z hlediska poměru cena / výkon na českém trhu. Získáváme zde velkou část uchazečů.

’’
personální agentura
image

JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Lenka Doležalová, personalistka

Spolupráce s tímto portálem je prostě fajn. Jsme spokojeni jak s rychlou a bezproblémovou komunikací na straně Fajn brigád, tak odezvou zájemců na zveřejněné nabídky. Rádi také využíváme služby topování inzerátů, které odezvu ještě navýší.

’’
agentura práce
image

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Lucie Tobiášová, Specialista inzerce, copywriter

Portály Fajn brigády a INwork využíváme již několik let. Za tu dobu se staly našimi předními partnery v oblasti inzerce. Vyzdvihuji profesionální přístup, flexibilitu a podporu. Spolupráce si velmi vážím a děkuji za ni.