Přichází vylepšený systém inzerce, 3. 4. startujeme

Martina 17.03.2023
img

Milí inzerenti, od 3. 4. 2023 startujeme :-)

Čekají na Vás vylepšení v systému inzerování. Těšit se můžete na výrazné zjednodušení a zpřehlednění, jejichž cílem je zkvalitnění služeb i zefektivnění náborů.

 

 

Jaká jsou hlavní vylepšení?

Flexibilita inzerce

Inzerce už nebude omezena na měsíční předplatné. Už nebudou žádné limitující tarify, ale jen kredity (sloučí se). Nemusíte tak dopředu detailně plánovat - prostě budete inzerovat tak, jak budete zrovna potřebovat.

Důležité: Pokud máte ještě dobíhající objednávku na tarif, tak se pro Vás nic nemění až do jeho expirace.

Kredit = 1 služba na vše

Inzeráty brigád, práce, topování či další služby se budou zadávat za kredity. Sami si vyberete počet kreditů, o které máte zájem, a pak si za ně zadáte libovolné služby.

Neomezená platnost kreditů

Kredity můžete využívat po neomezenou dobu, co budete mít platný uživatelský účet, čehož docílíte tím, že se alespoň 1x ročně přihlásíte do Fajnsprava.cz.

Změny v sazbách

Abychom pro Vás zajistili kvalitnější uchazeče, vylepšili stávající systém a nepoložila nás vysoká inflace, museli jsme upravit ceník služeb, abychom byli konkurenceschopní a odpovídal vylepšeným službám z nabídky.

 

Co Vám to přinese?

Větší viditelnost na stávajících místech

Zvýšili jsme investice do propagace nabídek, ať Vám zajistíme vyšší odezvu od uchazečů. Inzerát bude na více místech

Zobrazení inzerátů na nových portálech

Rozšířili jsme spolupráci s dalšími pracovními portály, aby se Vaše inzerce dostala k většímu počtu uchazečů. Za poslední tři roky jsme zajistili další tři nové mezinárodní partnery. Aktuálně můžete mít své inzeráty až na 9 portálech/místech.

Novinky, plánované projekty

- Vylepšili jsme nejstahovanější aplikaci na hledání brigád v ČR, která do budoucna může pomoci ve snadnějším výběru kvalitních a spolehlivých uchazečů.
- Chystáme srozumitelné a podrobné analýzy Vaší inzerce, pracovního trhu dle našich statistik.
- Těšit se můžete v brzké době na nové grafické profily pro firmy, které zvýší důvěryhodnost Vaší společnosti u uchazečů.
- Spuštění nové mobilní aplikace pro uchazeče se zájmem o práci je už také za dveřmi.

Nová unikátní služba - garance odezvy na inzerci

Na inzerci můžete mít garantovaný určitý minimální počet odpovědí - záruka efektivní inzerce. Pro podrobnější informace nás kontaktujte >>.

 

Ačkoliv s novým systémem upravíme ceny, tak stále budeme mít jedny z nejnižších cen v ČR (při návštěvnosti přes 1,2 milonu návštěv jen na 4 našich projektech). V rámci zvýhodněných balíčků pak budete moci ještě ušetřit.

Na závěr…

Jde o změny, které zpřehlední a zjednoduší systém inzerování. Podrobnější informace najdete v průběhu března ve svém účtu, případné otázky Vám pak samozřejmě zodpovíme.

Máte k novinkám otázky? Neváhejte se na cokoliv zeptat, rádi objasníme vše, co Vás bude zajímat.

 

Věříme, že nové změny přinesou Fajn výsledky. Jsme tu pro Vás v každé době.

Mějte Fajn den.

Váš tým RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Fajn-brigady.cz, INwork.cz, Flek.cz